حمایت منطقه ویژه اقتصادی پیام از اقشار آسیب پذیر
کد خبر: 1029786
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JtS
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: این منطقه علاوه بر اجرای رسالت های ذاتی خود، حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه را نیز در دستور کار خود قرار داده است.

نادر ثناگو مطلق افزود: به همین منظور مرکز نیکوکاری در این منطقه راه اندازی که اشتغال پایدار برای نسل جوان، حمایت از بیماران صعب العلاج، کمک های معیشتی، تامین مایحتاج زندگی و جهیزیه نوعروسان از جمله دلایل تشکیل مرکز نیکوکاری منطقه ویژه اقتصادی پیام است.

وی گفت: همچنین در راستای مهارت آموزی به افراد جویای کار، طرحی با عنوان ایجاد مرکز کارآفرینی در منطقه با همکاری پیام، کمیته امداد امام خمینی(ره) و خیرین در حال برنامه ریزی است که در آینده نزدیک محقق خواهد شد.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: از دیگر برنامه هایی که هم اکنون به صورت جدی در این مرکز با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) و خیرین در حال انجام است، شناسایی مایحتاج نیازمندان بر اساس فصول سال و تامین آنها است.

ثناگو مطلق خاطر نشان کرد: به همین منظور و با توجه به بازگشایی مدارس و نیاز دانش آموزان تحت پوشش به وسایل ارتباطی از جمله تبلت، تهیه این قبیل دستگاه ها در برنامه های این مرکز قرار گرفته است.

وی ادامه داد: توزیع تبلت بین دانش آموزان نیازمند تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) به صورت مرحله ای از سوی مرکز نیکوکاری پیام انجام خواهد شد.

ثناگو مطلق عنوان کرد: هچنین با فرارسیدن فصل سرما چندین دستگاه گرمایشی از سوی این مرکز تهیه و در حال توزیع بین نیازمندان است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار