ترور شهید «فخری زاده» سرعت سقوط اسراییل را بیشتر می‌کند
کد خبر: 1029070
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Jhu
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۵
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک با بیان اینکه زمان نابودی اسرائیل رو به پایان است، گفت: ترور شهید «فخری زاده» سرعت سقوط اسرائیل را بیشتر می‌کند.
لطف‌الله سیاهکلی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ترور شهید «فخری زاده» اظهار کرد: متأسفانه ما با دشمنان لجوج و خیره سری همچون آمریکا و اسرائیل و اذنابشان در اروا روبرو هستیم.

وی افزود: این دشمنان از سال ۵۷ تا به امروز استقلال طلبی ملت ایران را مخالف منافع خود دیده و این منافع را در خطر می‌بینند و برای همین شاهد دشمنی بیش از ۴۰ ساله آن‌ها با این ملت هستیم.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک اضافه کرد: کشور در این ۴۲ سال توانسته به استقلال اقتصادی و صنعتی دست یابد و در این مسیر استقلال سیاسی خود را با قدرت و بدون وابستگی حفظ کرده است.

وی اضافه کرد: این استقلال با مدیریت هوشمند امام راحل (ره) و مدیریت هوشمندانه رهبر انقلاب بدست آمده و تمام پارادایم‌های مدیریتی دنیا را تغییر داده و به دنیا ثابت کرده که دیگر نیاز نیست که برای حرکت رو به جلو به یکی از دو بلوک شرق و یا غرب وابسته باشیم.

سیاهکلی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران، دنیا را از دو قطبی خارج کرد و این امر اتفاق بزرگی است که طبیعتاً ملت‌های آزاده دنیا از آن درس خواهند گرفت.

وی گفت: مهمتر از همه این است که نظام همچنان بر شعار‌های اولیه خود در طی این ۴۲ سال پایبند است و این اتفاق منحصر به فردی است که نظامی پس از ۴۲ سال از شعار‌های اولیه خود نه تنها فاصله نگرفته بلکه مردم روز به روز بر این شعار‌ها که استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است پایبند هستند.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک ادامه داد: نباید در این بین نقش مقام معظم رهبری و اشرافیت ایشان بر کشور و انقلاب را در جلوگیری از انحراف انقلاب نادیده گرفت.

وی تصریح کرد: حال در این میان دشمن با شناختی که از ملت بدست آورده راهکار شکست انقلاب را در انجام حرکات موذیانه و ذلیلانه دیده است.

ترور در همه جا نمایش ترس و از روی استیصال است

سیاهکلی اضافه کرد: ترور در همه جا نمایش ترس و از روی استیصال است و در هیچ کجای دنیا از ترور به عنوان مؤلفه اقتدار یاد نمی‎‌کنند.

وی ادامه داد: اشتباه بزرگ‌تر دشمن در این است که تصور می‌کند پیشرفت کشور وابسته تنها این افراد است در صورتی که تمام این اندیشمندان با کادرسازی که انجام داده‌اند اجازه نمی‌دهند حرکت قطار کشور از سرعت باز به ایستد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک گفت: رفتن این اندیشمندان داغی بر دل مردم است و شخصیت بزرگی را از دست می‌دهیم، اما شهادت برای این افراد بهترین مرگ است و این اوج امال و ارزوی این بزرگان است.

وی اظهار کرد: امروز در این کشور جوانان فداکاری داریم که اجازه نمی‌دهند به کشور در هر حوزه از جمله علمی لطمه وارد شود.

دنیا به زودی از شر یک رژیم غاصب کودک کش راحت خواهد شد

سیاهکلی تصریح کرد: ترور شهید فرخی زاده نشان داد پیش بینی سقوط اسرائیل تا ۲۵ سال آینده نه تنها قطعی است بلکه با این گونه حرکات سرعت سقوط رژیم بیشتر می‌شود و دنیا به زودی از شر یک رژیم غاصب کودک کش راحت خواهد شد.

وی گفت: همه معتقدیم باید از دشمن انتقامی سخت گرفت، اما نباید احساساتی برخورد شود، چون زمان ونحوه انجام این کار یک امر تخصصی است.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک بیان کرد: دولت نیز باید در حوزه امنیتی با اقتدار و قدرت بیشتری برخورد کند و شایسته نیست شاهد شکل گیری حوادث اینچنینی باشیم.

وی در پایان یادآور شد: مردم علاقه‌مند هستند در حوزه امنیت دولت برخورد جدی و قاطعانه داشته باشد و اجازه ندهد شخصیت‌های بزرگ و اندیشمند به راحتی از دست بروند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار