انتقاد شورای شهری‌ها از ملاحظات حقوقی و اقتصادی حناچی
کد خبر: 1027308
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JFU
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰
عضو شورای شهر تهران با انتقاد از ملاحظات حقوقی و اقتصادی حناچی گفت: وضعیت چند صد گزارش سازمان بازرسی از شهرداری تهران باید مشخص شود.
سرویس جامعه جوان آنلاین: محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر در تذکری به حناچی اظهار داشت: گمان می‌کنم محافظه‌کاری همکاران‌مان در بخش‌های اقتصادی و حقوقی شهرداری به جایی رسیده که اشکالات دوره قبل به اسم این دوره ثبت می‌شود و من از پیروز حناچی درخواست دارم از زحمات همکاران خود دفاع کند.

وی با انتقاد از مشخص نبودن وضعیت چند صد گزارش سازمان بازرسی از دوره‌های گذشته گفت: رسانه ملی گزارشی از پروژه‌های مشارکتی سال گذشته ارائه می‌کند و وقتی شهردار منطقه ۵ توضیح می‌دهد باز هم گزارشگر طوری موضوع می‌گیرد که دوره ۴ و پنجم را در بی‌انضباطی‌ها و تخلفات مالی رخ داده پیوند بزند.

این عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: از حناچی خواسته‌ام هم به صورت حقوقی و هم به صورت اطلاع‌رسانی تأخیری در رسیدگی نداشته باشد چنانچه در مصوبه تلفیق بودجه ۹۳ را مورد توجه قرار دهیم متخلفین طی ۶ ماه به قوه قضائیه معرفی می‌شوند که متأسفانه این قضیه با تأخیر همراه شد و هر چه تأخیر بیشتر باشد ممکن است در آینده دامن دوره پنجم شورای شهر را هم بگیرد.

میزان فوتی‌های روزانه در تهران بیشتر از سقوط هواپیما

در ادامه صحن امروز حجت نظری عضو شورای شهر تهران درباره وضعیت کرونا در پایتخت، اظهار داشت: در شرایطی قرار گرفته‌ایم که میزان فوتی‌های روزانه در تهران بیشتر از کشته‌شدگان ناشی از سقوط یک هواپیما در روز است و هنوز بسیاری به این نتیجه نرسیده‌اند که در شرایط بحرانی به سر می‌بریم.

وی تأکید کرد: امیدواریم دولت تصمیم مناسبی اتخاذ کند و شهر تهران با در نظر گرفتن شرایط ممنوعیت ورود و خروج به مدت معلومی تعطیل شود.

این عضو شورای شهر تهران ادامه داد:از دولت خواستاریم اعلام کند چرا علیرغم موافقت همه از جمله استانداری چرا تهران تعطیل نمی‌شود و چه اتفاقی باید رخ دهد که ما فکر کنیم بحران ایجاد شده است.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار