سلبریتی ها برای جذب فالور اتفاقات زندگی شان را به اشتراک می گذارند
کد خبر: 1026727
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004J67
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶
مدیر فرهنگسرای تخصصی رسانه شهرداری اصفهان:
فاطمه شفیعی گفت: شهرت طلبی باعث شده ارزش ها زیر سوال برود و عده ای سوار بر این موج شوند و می بینیم سلبریتی ها برای جذب فالور، لایک و کسب در آمد همه اتفاقات زندگی خودشان را با دیگران به اشتراک می گذارند و همین اتفاق باعث تقلید مردم عادی از آن ها شده است.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان،مدیر فرهنگسرای تخصصی رسانه اظهار داشت: شهرت طلبی در حال حاضر، فضای مجازی را با آسیب روبرو کرده به نوعی که می بینیم سلبریتی ها برای جذب فالور، لایک و کسب در آمد همه اتفاقات زندگی خودشان را با دیگران به اشتراک می گذارند و همین اتفاق باعث تقلید مردم عادی از آن ها شده است.

وی اظهار کرد: ناهنجاری هایی که شهرت طلبی ایجاد کرده باعث شده ارزش ها زیر سوال برود و عده ای سوار بر این موج شوند در صورتیکه باید از ظرفیت فضای مجازی به درستی استفاده و فرصت و تهدیدها شناخته شود چرا که این شهرت طلبی ها باعث می شود که هنجارها و ارزش های نوجوانان و جوانان تغییر کند و اسرار خانوادگی برملا شود.

شفیعی اذعان داشت: فرهنگسرای رسانه وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در همین راستا جهت شناخت فرصت ها و تهدیدهای فضای مجازی، وبینار آموزشی "فرهنگ شهرت و خانواده در فضای مجازی" را 24 و 25 آبان ماه با همکاری امور آموزش، بهبود روش ها و نظام پیشنهادات(آموزش کارکنان وابسته به این سازمان) برگزار می کند.

مدیر فرهنگسرای تخصصی رسانه شهرداری اصفهان افزود: این وبینار با حضور دکتر احسان شاه قاسمی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران برگزار می شود که حضور برای عموم مردم آزاد و رایگان است و علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام با شماره 35544096  تماس حاصل کنند.

شایان ذکر است وبینار آموزشی "فرهنگ شهرت و خانواده در فضای مجازی"، 24 و 25 آبان ماه ساعت 16 برگزار می شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار