صیانت از سلامت مردم قابل مماشات نیست
کد خبر: 1026569
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004J3Z
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۹
استاندار خراسان رضوی:
استاندار خراسان رضوی در شصت‌وهشتمین جلسه ستاد مقابله با کرونای استان گفت: در راستای صیانت از سلامت مردم هیچ‌ گونه مماشات و اغماضی صورت نخواهد گرفت.

در شصت‌وهشتمین جلسه ستاد مقابله با کرونای استان که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد،

محمدصادق معتمدیان از زحمات دست اندرکاران مقابله با کرونا به ویژه پرسنل و کادر درمان بیمارستان‌های استان تقدیر کرد و گفت: باتوجه به شرایط کشور و روند فزاینده بیماری کرونا، اعضای ستاد باید مصوبات ستاد را با جدیت و حساسیت بیشتری اجرا کنند.
استاندار خراسان رضوی از چالش‌ها و تبعات منفی ایجاد محدودیت‌های مختلف در سطح جامعه گفت و افزود: در راستای صیانت از سلامت مردم و جامعه هیچ گونه اغماض و مماشاتی صورت نخواهد گرفت.
در این جلسه رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، گزارشی از آخرین وضعیت شیوع بیماری کرونا در استان ارائه کرد.
تشکیل مستمر جلسات کمیته‌های ستاد، اعلام نیازمندی‌های دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی استان توسط روسای آنها ظرف 48 ساعت آینده و پیگیری جهت تامین نیازمندی‌ها از سوی کمیته اقتصادی و پشتیبانی ستاد، تشدید نظارت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ظرفیت همه دستگاه‌های نظارتی استان در این راستا، استفاده از تمام ظرفیت‌های رسانه‌ای استان به منظور اطلاع رسانی و آگاهی بخشی عمومی و نیز تعیین مصادیق بند یک مصوبات چهل و سومین جلسه ستاد ملی مبنی بر تعطیلی همه مشاغل به جز گروه شغلی یک از ساعت 18 در مشهد مقدس و 28 شهرستان استان از تاریخ 20 آبان تا تاریخ 20 آذر 99 از اهم مصوبات این جلسه بود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار