نشست‌های رسانه‌ای را مجازی برگزار کنید
کد خبر: 1026414
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004J14
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۴
درخواست معاون مطبوعاتی ارشاد از نهاد‌ها و سازمان‌ها
معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد از دستگاه‌های مختلف درخواست کرد برای جلوگیری از انتشار کرونا از برگزاری نشست‌های رسانه‌ای و دعوت خبرنگاران خودداری کنند.
محمد صادقی
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: محمد خدادی در نشست خبری هجدهمین انتخابات تعیین نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات با بیان این موضوع از تلاش وزارت ارشاد برای قرار دادن نام «رسانه» در لیست مشاغل پرخطر خبر داد. وی همچنین در تشریح سیاست‌های حمایتی دولت به پرداخت ماهانه یارانه‌ها اشاره کرد. معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در این نشست در تشریح روند انتخابات تعیین نماینده مدیران مسئول رسانه‌ها در هیئت نظارت بر مطبوعات گفت: تمام تلاش ما در مجموعه معاونت این است که انتخاباتی سالم و با نظارت کامل نهاد‌های نظارتی برگزار کنیم. این انتخابات فرصتی برای همدلی، همزبانی و همیاری جامعه رسانه‌ای کشور است.

وی با بیان اینکه در مجموع ۴ هزار و ۴۴ نفر از مدیران مسئول، حائز شرایط شرکت در انتخابات برای رأی‌دهی و تعیین نماینده مدیران مسئول رسانه‌ها در هیئت نظارت بر مطبوعات هستند، به ثبت‌نام اولیه ۲۱۴ نفر در این دوره از انتخابات اشاره کرد و گفت: با توجه به انصراف شماری از نامزد‌های ثبت‌نام‌کننده تا صبح امروز، تاکنون ۱۶۳ نفر از مدیران مسئول رسانه‌ها آماده رقابت در این انتخابات هستند. معاون مطبوعاتی افزود: سلامت و نظارت بر انتخابات اهمیت زیادی دارد و من به عنوان متولی این انتخابات تلاش می‌کنم این سلامت برقرار شود، چون معتقدم که این ۱۶۳ نفر در نهایت یک کاندیدا تلقی می‌شوند و در حمایت از کارکرد و ماهیت رسانه گام برمی‌دارند.

خدادی اضافه کرد: فضای رسانه‌ای باید نقد سازنده داشته باشد، آن هم در شرایط کشور که در جنگ اقتصادی هستیم. در هر جنگی قدرت اصلی مقابله با جنگ، همبستگی است که در کشور وجود دارد، منتها نگاه‌مان باید اسلامی باشد. هر کدام از دوستان بیایند چه اصلاح‌طلب و چه اصولگرا، فرقی ندارد، مطمئن باشید همه این افراد حامی رسانه هستند. یکی از بسته‌های اصلی در رابطه با کرونا اطلاع‌رسانی هدفمند است.

وی همچنین یادآور شد: سال گذشته در چنین روزهایی، مطبوعات و نشریات کشور با وضعیت سختی از نظر کمبود و گرانی کاغذ مواجه بودند که تمام تلاش و همت خود را به کار بستیم تا فضای پرتنش این کالا را مدیریت کنیم. از این‌رو امروز نیز در این برهه از زمان تمام تلاش خود را برای حمایت از خانواده رسانه انجام خواهیم داد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار