مرگ مشکوک مرد روستایی بررسی می‌شود
کد خبر: 1025880
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004IsS
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۰
صاحب رستوران کوهستانی همراه دو شاگردش در جریان مرگ مشکوک مرد روستایی بازداشت شدند و مورد تحقیق قرار گرفتند.
سرویس حوادث جوان آنلاین: ساعت‌۱۲:۳۰ روز دوشنبه دوازدهم آبان قاضی ساسان غلامی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری‌۱۸۱ وردآورد از مرگ مشکوک مرد سالخورده‌ای حوالی دره‌ای اطراف روستای وردیج با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد. تیم جنایی داخل دره ۱۰‌متری با جسد خونین مرد ۸۴‌ساله‌ای به نام ایوب روبه‌رو شدند که به طرز مشکوکی فوت کرده‌بود. مردی که موضوع را به مأموران پلیس خبر داده‌بود، گفت: من اهل روستای وردیج هستم و باغی در این نزدیکی دارم. ساعتی قبل در حال رفتن به باغم بودم که چشمم به جسد مردی داخل دره افتاد. وقتی به ته دره رفتم با جسد خونین هم روستایی‌ام به نام ایوب روبه‌رو شدم و موضوع را به مأموران پلیس خبر دادم.

بررسی‌های مأموران پلیس نشان داد، ایوب هر چند روز یکبار از جاده‌ای در این نزدیکی به صورت پیاده به خانه پسرش در وردآورد می‌رفته و دوباره به خانه‌اش بر می‌گشته است. پسر مرد فوت شده هم گفت: پدرمان هر چند روز یکبار به خانه ما می‌آمد و همیشه هم سرحال و سالم بود و الان احتمال می‌دهم که فرد یا افرادی در مرگ پدرم دخالت داشته‌اند.

از سوی دیگر معاینات پزشکی هم حکایت از آن داشت مرد فوت شده در محل دیگری زخمی و پیکر آن در حالی که هنوز جان در بدن داشته در داخل این دره رها شده است. بدین ترتیب با بدست آمدن این اطلاعات مأموران تحقیقات خود را ادامه دادند که دریافتند ایوب آخرین بار داخل رستوران کوهستانی در نزدیکی کشف جسد دیده‌شده است.

بنابراین مأموران از صاحب رستوران و دو شاگرد او تحقیق کردند. صاحب رستوران گفت: ایوب هر روزی که به خانه پسرش می‌رفت به رستوران ما می‌آمد و چایی می‌خورد و ما هم به او احترام می‌گذاشتیم. روز قبل از حادثه هم او به رستوران ما آمد و پس از خوردن چایی رستوران را ترک کرد تا اینکه امروز متوجه شدیم جسدش داخل دره کشف شده است. همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه صاحب رستوران و دو شاگرد آن با توجه به تناقض‌گویی‌های‌شان به دستور قاضی ساسان غلامی بازداشت شده و برای تحقیقات در اختیار کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی قرار گرفتند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار