رحمانی فضلی: نیازمند طرحی جامع برای پدافند غیرعامل هستیم
کد خبر: 1024679
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004IZ5
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴
وزیر کشور با بیان اینکه پدافند غیرعامل بر پیش بینی و پیشگیری استوار است، گفت: نیازمند طرحی جامع برای پدافند غیرعامل هستیم.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور امروز(دوشنبه ۵ آبان) در نشست مشترک کمیته پدافند غیرعامل وزارت کشور و شوراها‌ی پدافند غیر عامل استان‌ها اظهار داشت: دفاع از حاکمیت، امنیت و منافع ملی یک اصل است و ضرورت این موضوع قابل تایید همه کشورهاست.

وی ادامه داد: دفاع از کشور در مقابل تهدیدات، جزو واجبات حاکمیتی است و اگر این موضوع را دست کم بگیریم و یا در آن موارد کوچکی را نادیده بگیریم، نمی‌توانیم در برابر خداوند، مردم و شهدا پاسخگو باشیم.

وزیر کشور با بیان اینکه ما به عنوان یک بخش حاکمیتی باید وظایف خود در بخش پدافند غیرعامل را انجام دهیم، تصریح کرد: یکی از تجلی‌های زیبای هماهنگی را در بحران‌های سیل و زلزله دیدیم. هماهنگی و همکاری و ایثار همه نیرو‌ها بویژه نیرو‌های نظامی غیر قابل انکار بود، باید در پدافند غیرعامل هم این همکاری را داشته باشیم.

وی افزود: پدافند غیرعامل بر پیش بینی و پیشگیری استوار است، در حد تجربیات و علم و دانش می‌توان در این حوزه پیش بینی و پیشگیری کرد. در وزارت کشور و استانداری‌ها آمادگی لازم برای همکاری در زمینه پدافند غیرعامل داریم.

وزیر کشور تاکید کرد: طرح جامعی را درباره پدافند غیرعامل نیاز داریم.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار