سامانه مجازی و کلاسهای آموزش بر خط ،تقویت شود
کد خبر: 1023206
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004IBK
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۲
سرپرست مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر:
مهندس مسعود همتی رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی به همراه دکتر پیام نجفی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان از سامانه مجازی و چگونگی برگزاری کلاس های آموزشی بر خط دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در یکی از کلاس‌های برخط از تلاش‌های مدیریت و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر در برگزاری موفق کلاسهای مجازی تقدیر کرد .

وی خطاب به دانشجویان حاضر در کلاس گفت: در دانشگاه آزاد اسلامی پروژه‌ها و طرح‌های بزرگی در دست اجراست و در آینده نزدیک از دانشجویان علاقه‌مند و توانمندی که بتواند در حوزه فناوری با دانشگاه همکاری تخصصی داشته باشند، استفاده و بخشی از زحمات آنان را در قالب تخفیف شهریه جبران خواهیم کرد.

مهندس همتی همچنین ضمن تقدیر از مباحث ارائه شده در کلاس درس ابراز داشت: استفاده از منابع به روز و روش دقیق بیان آن همراه با فناوری، تجهیزات و بستر مناسبی که مطابق با محتوا و اصول انتقال بهینه مباحث فناوری و اطلاعات تهیه شده و در واحد خمینی‌شهر در حال اجراست، جای تقدیر دارد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار