هزار تن روغن و ۳۵۰۰ تن برنج در بازار استان توزیع می‌شود
کد خبر: 1022766
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004I4E
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸
سرپرست استانداری خراسان رضوی در بازدید سرزده از بازار عمده فروشی مصلی:
سرپرست استانداری خراسان رضوی ضمن بازدید سرزده از بازار خشکبار و میوه تره‌بار مشهد با هدف نظارت بر فرایند توزیع چند قلم از کالاهای اساسی، از توزیع هزار تن روغن و ۳۵۰۰ تن برنج در بازار استان خبر داد.
حسن جعفری به همراه علی رسولیان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی از بازار خشکبار و میوه تره‌بار واقع در خیابان مصلی بازدید کرد.
سرپرست استانداری خراسان رضوی در این بازدید، با حضور در برخی از غرفه‌های فروش، ضمن گفت‌وگو با برخی از مالکان واحدهای صنفی و توزیع کنندگان کالاهای اساسی، میانگین قیمتی و روند توزیع کالاهای اساسی در سطح بازار را مورد ارزیابی قرار داد.
وی در حاشیه این بازدید گفت: با توجه به گزارشی که در خصوص کمبود برخی اقلام در حوزه عمده فروشی‌ها وجود داشت، امروز به صورت میدانی از یک مرکز عمده فروشی بازدید صورت گرفت.
جعفری افزود: دغدغه‌هایی که گزارش شده بود بیشتر در مورد روغن و برنج بود که امروز به صورت مشخص میزان این دو قلم در بازار بررسی و مشخص شد در حوزه روغن مایع هیچ دغدغه‌ای وجود ندارد. در عین حال برخی کمبودها در خصوص روغن جامد وجود دارد که در دستور کار پیگیری قرار گرفت.
سرپرست استانداری خراسان رضوی اعلام کرد: مقرر شده است هزار تن روغن در حوزه استان تزریق شود که در این خصوص 500 تن در حوزه شهرستان مشهد و 500 تن دیگر در حوزه شهرستان‌ها توزیع خواهد شد.
وی افزود: در خصوص برنج هم علی‌رغم اینکه دغدغه‌ای وجود نداشت قرار شد 3 هزار و 500 تن برنج به بازار تزریق شود که در حوزه قیمت‌ها بتواند اثرگذار باشد، بر این اساس شاهد کاهش قیمت در این حوزه هم خواهیم بود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار