محسن هاشمی: محدودیت‌های کرونایی در پایتخت به ۲ هفته افزایش یابد
کد خبر: 1022042
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HsY
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه محدودیت‌های یک هفته‌ای در پایتخت جهت مقابله با زنجیره کرونا تاثیر گذار نیست، گفت: محدودیت‌ها و تعطیلی‌ها باید به دو هفته ادامه یابد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: حسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران در حاشیه امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران با اشاره به هفته بزرگداشت نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی ارتباط تنگاتنگی با مدیریت شهری دارد و باید کمک کنیم که مشکلات آن‌ها در تامین زیر ساخت همچون تامین کلانتری‌ها برطرف شود و شاهد شکوفایی هرچه بیشتر نیروی انتظامی باشیم.

وی با اشاره به تعطیلات و محدودیت‌های یک هفته‌ای به دلیل شیوع کرونا در پایتخت گفت: محدودیت‌های یک هفته‌ای جهت مقابله با زنجیره کرونا جوابگو نیست چرا که به طور کلی زنجیره کرونا دو هفته‌ای است و من نفهمیدم چرا آقای زالی درخواست تعطیلات یک هفته‌ای برای تهران داشتند که از ایشان می‌خواهم، درخواست اضافه شدن یک هفته دیگر به محدودیت‌های پایتخت را مد نظر ارائه دهند.

هاشمی در مورد مشکلات کمبود حمل و نقل عمومی گفت: متاسفانه گاهی گروه‌های سیاسی از این مساله به عنوان یک موضوع تخریبی استفاده می‌کنند و آن را بی عرضگی شورای شهر و شهرداری در تامین حمل و نقل عمومی می‌دانند در حالی که مشکل از جای دیگر است و تجهیزات اتوبوس و واگن‌های مترو حدود ۳۰ تا ۵۰ درصد آن از خارج از کشور تهیه می‌شود که تحریم‌ها در ایجاد مشکل در این زمینه تاثیرگذار بوده است.

وی در پاسخ به این پرسش که نظر شما در مورد پیشنهاد افزایش ۲۵ درصدی کرایه‌های حمل و نقل عمومی چیست؟ گفت: باید این موضوع در کمیسیون مربوطه بررسی شود و پس از آن اعضای شورا نظراتشان را اعلام خواهند کرد.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار