برگزاری مراسم در آرامستان های اصفهان تا یک هفته ممنوع است
کد خبر: 1022036
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HsS
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۲
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان:
احمدرضا مرادی گفت: با توجه به شیوع گسترده کرونا برگزاری هرنوع مراسم ترحیم، هفته و چهلم در آرامستان های شهر اصفهان به مدت یک هفته ممنوع است.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان اظهار کرد: با توجه به شرایط خاص فعلی و شیوع بیماری کرونا و احتمال انتقال این بیماری در تجمعات، با هدف حفظ سلامت شهروندان و پیرو مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا برگزاری مراسم ترحیم، هفتم و چهلمین روز درگذشت متوفیان در آرامستان باغ رضوان و سایر آرامستان های محلی به مدت یک هفته تعطیل است.

 وی ادامه داد: به همین سبب، تنها خدمات مربوط به خاکسپاری اموات و با حضور حداقلی بستگان انجام می شود.

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان تصریح کرد: از همین رو از شهروندان درخواست می شود از حضور و ازدحام در آرامستان باغ رضوان و سایر آرامستان ها پرهیز و زیارت اموات را به بعد از عبور از بحران کرونا و زمان مناسب دیگری موکول کنند.

وی افزود: افرادی که بستگان خود را از دست داده‌ و ناچار هستند برای انجام مناسک خاکسپاری در آرامستان باغ رضوان حضور یابند با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک مجاز به حضور در آرامستان هستند.

مرادی بیان کرد: بی شک مردم فهيم شهر اصفهان و خانواده درگذشتگان با همکاری و مشارکت خود ما را در ارائه خدمات به خانواده های مصیبت دیده یاری خواهند کرد.به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار