گردهمایی بزرگ ایثارگران جهاد کشاورزی در نمایشگاه بین المللی مشهد
کد خبر: 1021339
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HhD
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
گردهمایی باشکوه ایثارگران جهاد کشاورزی خراسان رضوی با حضور ریاست سازمان ،سردار یوسفعلی زاده مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و همراهی جمعی ازمدیران و همکاران سازمان و خانواده بزرگ ایثارگران برگزار گردید.

در این گردهمایی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی خراسان رضوی با اشاره به رشادت جهادگران گفت: جهادگران با تقدیم هزاران شهید و دهها هزار آزاده و جانباز نقش بی بدیلی در دوران دفاع مقدس ایفا کرده اند. وی افزود: رسیدگی به امور رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس که بهترین فرصتهای زندگی را برای خدمت در جبهه ها از دست داده اند، یک وظیفه است.
رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: امروز نیز همانند گذشته به مدیریت جهادی نیاز داریم و برای حل مشکلات نیازمند مدیریت جهادی هستیم. اورانی افزود: احیای فرهنگ جهادی و توجه به نوآوری ها و اقدامات جهادگران در دوران دفاع مقدس راهکار حل مشکلات کشور است.
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با اشاره به گستردگی و تنوع نقش جهادگران در دوران دفاع مقدس افزود: گرامیداشت یاد و خاطره کسانی که با روحیه ایثارگری و خدمت برای کشور افتخار آفریده اند، امری ضروری است.
سردار یوسفعلی زاده  با بیان خاطراتی از ایثارگری ها و رشادت های رزمندگان سلحشور ، نقش موثر و حضور گسترده و ارزشمند سنگرسازان بی سنگر استان خراسان رضوی را در دوران دفاع مقدس بسیار قابل توجه دانست.
بنا به دستور العمل ستاد نیروهای مسلح نمایشگاهی از توانمندیها و دستاوردهای دوران دفاع مقدس در نمایشگاه مشهد برگزار گردید. در این نمایشگاه فرماندهان جبهه و جنگ و راویان همه ئروزه در ایام برپایی نمایشگاه به روایتگری پرداختند.علاقمندان از عملکرد جهاد در طول دفاع مقدس از جمله عملیات ها ،ستاد بازسازی و نقش زنان در پشتیبانی جنگ به صورت چاپ ئبنر در غرفه بازدید نمودند.
 ریاست سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی وسردار یوسفعلی زاده از غرفه سازمان در نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت بازدید کردند.
در طی این بازدید مهندس اورانی با خبرگزاری های متعدد از جمله دفاع پرس و بنیاد شهید مصاحبه کرد و موفقیت های گسترده و چشم گیر امروز را نشان دهنده  تلاش خالصانه ایثارگران دانستند که بعد از جنگ تحمیلی با کمترین امکانات با همت و ایثار به این جایگاه رسیده است.
 در پایان مراسم از ۵ خانواده شهید جهادگر و فرماندهان و راویان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار