قلع طبقه مازاد ساختمان مسکونی در شهرداری منطقه 4
کد خبر: 1020981
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HbR
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
در راستای صیانت از حقوق شهروندان قانون مدار صورت گرفت؛
در همین راستا براساس دستور مراجع قضایی به استناد اصل 156 قانون اساسی جمهوری اسلامی و براساس رای کمیسیون ماده 100 قانون شهرداری های، طبقه مازاد ساختمان مذکور به علت تخلفات پیشروی مازاد و پیش آمادگی غیرمجاز قلع گردید.

شهردار منطقه چهار مشهد گفت: با هماهنگی مراجع ذیربط و دستور معاون دادستان، طبقه مازاد در حال احداث ساختمانی در شهرداری منطقه چهار قلع گردید.

غلامرضا غلامی گفت: به منظور پیشگیری از وقوع تخلفات ساختمانی در این منطقه و صیانت از حقوق شهروندان قانون مدار با پیگیری و اقدامات به موقع شهرداری منطقه چهار، پس از هماهنگی و با دستور معاون دادستان، نسبت به رفع تخلف ساختمان در حال احداث واقع در بولوار طبرسی شمالی منطقه 4 اقدام شد.
غلامی تصریح کرد: در همین راستا براساس دستور مراجع قضایی به استناد اصل 156 قانون اساسی جمهوری اسلامی و براساس رای کمیسیون ماده 100 قانون شهرداری ها، طبقه مازاد ساختمان مذکور به علت تخلفات پیشروی مازاد و پیش آمادگی غیرمجاز قلع گردید.
شهردار منطقه چهار مشهد اظهار داشت: برخورد قاطع با تخلفات ساختمانی در حال احداث، علاوه بر کاهش این گونه تخلفات، موجب پیشگیری از اتلاف سرمایه های ملی و هزینه های مازاد مدیریت شهری می شود.
غلامی با تاکید بر اینکه طبق قانون، مالکان اراضی و املاک واقع در محدوده شهر و حریم آن باید قبل از هرگونه ساخت و ساز از شهرداری مجوزهای لازم را اخذ نمایند، خاطرنشان کرد: با هرگونه عملیات ساختمانی فاقد یا مغایر با پروانه احداث بنا رفتار قانونی مناسب خواهد شد.
شهردار منطقه چهار مشهد اظهار داشت: اعمال قانون و به ویژه اجرای آرای کمیسیون ماده صد به جدیت در حال پیگیری بوده و از ابتدای سال جاری 22 مورد از آرای قلع بنای صادره پس از طی تشریفات قانونی در محدوده این منطقه اجرا گردیده است.
وی در پایان از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه ساخت و ساز غیر قانونی در محدوده و حریم شهرداری منطقه چهار با شماره های 137 و 32151370 و 32145396 تماس حاصل فرمایند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار