توزیع ۱۰۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام آموزش و پرورش
کد خبر: 1020131
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HNj
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۱
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به وجود ۴۰ هزار کلاس درس نیمه‌تمام در سطح کشور گفت: تا پایان سال جاری، ۱۴ هزار از این تعداد کلاس درس تحویل داده می‌شود که ۸ هزار آن مهرماه و مابقی در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد. ضمن اینکه هزار میلیارد تومان اعتبار هم برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام آموزش و پرورش بین استان‌ها توزیع شد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: مهراله رخشانی‌مهر دیروز در سفر به استان مازندران با حضور در شهرستان‌های سوادکوه، قائمشهر، جویبار و سیمرغ از پروژه‌های درحال ساخت و نیز مدارس در حال بازسازی این شهرستان‌ها بازدید کرد. رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در بازدید از یک مدرسه در شهر پل سفید که در مجاورت حریم رودخانه ساخته شده و از سال ۷۴ تاکنون به رغم تکمیل پروژه بدون استفاده مانده‌است، پیشنهاد داد با توجه به اینکه زمین توسط خیر به منظور ساخت مدرسه اهدا شده ضمن جلب موافقت و رضایت وی این فضا تغییر کاربری داده شود تا به نحو مناسبی مورد استفاده قرار گیرد.

رخشانی‌مهر در ادامه به قائمشهر رفت و ضمن بررسی وضعیت فضا‌های آموزشی این شهرستان، بر تأمین اعتبار دو مدرسه نیمه‌تمام شش کلاسه بریجانی و ۱۲ کلاسه عاشورا در این شهرستان تأکید داشت که اقدام لازم به این منظور به عمل آید. رئیس سازمان نوسازی مدارس به ۴۰ هزار کلاس درس نیمه‌تمام در سطح کشور اشاره کرد و گفت: تا پایان سال جاری، ۱۴ هزار از این تعداد کلاس درس، تحویل داده می‌شود که ۸ هزار آن مهرماه و مابقی در دهه فجر به بهره برداری می‌رسد. رخشانی‌مهر پس از بازدید از پروژه‌های درحال ساخت گفت: «پروژه‌هایی که از آن‌ها بازدید کردیم، بین ۳۰ تا ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشتند و باید برای تکمیل آن‌ها برنامه‌ریزی شود، به‌خصوص پروژه‌هایی که خیر سهم خود را در ساخت آن به اتمام رسانده‌است.»

رخشانی‌مهر در پایان سفر یک روزه‌اش به مازندران و بازدید از پروژه‌های نیمه‌تمام و در حال ساخت این استان، در شورای آموزش‌وپرورش شهرستان بابل گفت: هزار میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام آموزش و پرورش بین استان‌ها توزیع شد و ۸۰۰ میلیارد دیگر باید تخصیص یابد. اعتبارات سازمان نوسازی از سال ۹۶ تاکنون رشد قابل توجهی داشته‌است و از رقم ۴۸۰ میلیارد تومان در سال ۹۶ به بیش از ۶ هزار میلیارد تومان در سال جاری رسیده‌است.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور تأکید کرد که تمرکز دولت و سازمان نوسازی مدارس در سال جاری بر تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمامی بوده که خیرین در ساخت آن مشارکت داشته‌اند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار