واگذاری بیش از ۷۳ هزار انشعاب رایگان گاز به مددجویان در خراسان رضوی
کد خبر: 1017464
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ggi
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
مدیربهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی؛
مدیربهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در راستای حمایت از اقشار کم در آمد و آسیب پذیر تاکنون ۷۳ هزار و ۲۲۳ مورد انشعاب رایگان گاز طبیعی به خانوار تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد این استان واگذار شده است.

فرشید دشتی با اعلام این مطلب گفت: از مجموع آمار اعلام شده، 56 هزار و 365 مورد سهم خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و 16هزار و 858 مورد انشعاب نیز به مددجویان سازمان بهزیستی تخصیص یافته است.

وی افزود: در همین راستا طی پنج ماهه نخست امسال هم یکهزار و 351 مورد انشعاب دیگر به این گروه اختصاص یافت که 74 درصد این آمار سهم خانوار تحت حمایت کمیته امداد امداد خمینی (ره) بود.

دشتی با بیان این مطلب که تداوم اقدامات در چارچوب توانمندسازی خانواده‌های کم‌بضاعت و نیز برخورداری گروههای هدف در دستور کار شرکت گاز قرار دارد یادآور شد: در سال گذشته نیز هفت هزار و 901 مورد انشعاب رایگان گاز طبیعی در این بخش واگذار شده است.

مدیربهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی با اعلام آمادگی این شرکت برای خدمت رسانی به بخش های مختلف جامعه مطابق با قوانین کشوری گفت: خدمات حمایتی شرکت گاز در راستای مسئولیت اجتماعی، محرومیت زدایی، توسعه متوازن انرژی و تکریم ارباب رجوع در سطح شهرها و روستاهای استان انجام می شود.

دشتی اضافه کرد: خانوار شامل این طرح می‌توانند با دریافت معرفی‌نامه از دستگاه حمایتی ذیربط و ارائه آن در زمان اشتراک‌پذیری برای یکبار از این امتیاز قانونی برخوردار شوند. شرکت گاز خراسان رضوی با دو میلیون و 391 هزار مشترک شهری و روستایی پس از استان تهران بزرگ بیشترین تعداد مشترک گاز کشور را به خود اختصاص داده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار