خبرنگاران آسیب‌دیده از کرونا تحت حمایت بسیج رسانه قرار می گیرند
کد خبر: 1015522
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GBO
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶
رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل:
رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل گفت: بسیج از تمامی خبرنگاران عضو که در انعکاس خدمات کادر درمانی و دیگر نهادها و اقشار به بیماران کرونا آسیبی متحمل شوند، حمایت می‌کند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، سرهنگ علی لطفی در نشست با خبرنگاران اظهار کرد: اگر در حین ماموریت پوشش خبری مربوط به بیماران کرونا و خدمات مربوبط به آنها، خبرنگاران جان خود را از دست دهند همانند مدافعان سلامت با آنها رفتار شده و شهید محسوب خواهند شد.

وی بیان کرد: در نامه‌ای که از سوی سازمان مرکزی بسیج رسانه به استان‌ها ارسال شده، اسال اسناد و مدارک مربوط به فوت احتمالی خبرنگاران بر اثر بیماری کرونا ناشی از پوشش خبری خدمات درمانی به بیماران کرونا خواسته شده  تا در این زمینه اقدام لازم صورت گیرد.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل با بیان اینکه خبرنگاران استان اردبیل در پوشش خبری مربوط به شیوع بیماری کرونا، خدمات درمانی به آنها و نیز کمک‌های مومنانه نهادها و اقشار مختلف بسیار خوش درخشیده‌اند، افزود: خوشبختانه تاکنون گزارشی از جان‌باختن فعالان رسانه‌ای استان بر اثر ابتلا به بیماری کرونا دریافت نشده است.

لطفی اضافه ‌کرد: بنا به گزارش‌ها چندین نفر از خبرنگاران و فعالان رسانه استان در جریان پوشش خبری مربوط به بیماران کرونا و دیگر موراد به این بیماری مبتلا شده‌اند.

وی بیان کرد: بسیج رسانه به دقت مسائل مربوط به خبرنگاران استان بویژه در زمینه بیماری کرونا را پیگیری می‌کند و تلاش می‌کند با همکاری دانشگاه علوم پزشکی خدمات پزشکی مناسبی به آنها ارائه شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل گفت: اقدامات مربوط به کنترل بیماری کرونا، خدمات ارائه شده به بیماران در مراکز درمانی، کمک‌های مومنانه از سوی بسیج ، نهادهای امدادی و خیران به خانواده‌ها و نیازمندان جامعه باعث شده تا جمهوری اسلامی ایران در مقایسه با بسیاری از کشورها مدیریت بسیار موفقی درباره شیوع کرونا داشته باشد.

لطفی بیان کرد: در این میان خبرنگاران و فعالان رسانه نقش مهمی در اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی جامعه درباره بیماری کرونا و نیز خدمات ارائه شده به مبتلایان و نیز نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا داشته‌اند.

رئیس بسیج رسانه استان اردبیل با بزرگداشت سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار،  فعالان عرصه خبر و رسانه را مجاهدان در خط مقدم مقابله با تهاجم خبری و فرهنگی دشمنان ذکر کرده و بیان کرد: این قشر با وجود مشکلات فراوان به خوبی به وظیفه حساس و خطیر خود عمل کرده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار