بستر امن برای خبرنگار فراهم نشده است؟
کد خبر: 1015334
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004G8M
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴
رئیس هیأت مدیره خانه مطبوعات اصفهان:
رضا صالحی پژوه گفت: برگزاری جشن روز خبرنگار سال گذشته در کاخ چهلستون، شرف یابی مقامات کشوری، برگزاری یک دوره کلاس آموزشی مقدماتی و برپایی یازدهمین جشنواره مطبوعات استان اصفهان را از جمله اقدامات خانه مطبوعات اصفهان برای اهالی رسانه عنوان کرد و گفت: جای تاسف دارد که تنها هشت سازمان برای انجام این اقدامات پشتیبان خانه مطبوعات بودند.

 

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، رئیس هیأت مدیره خانه مطبوعات اصفهان اظهار کرد:انتشار خبر امیدبخش را زمانی موثر دانست که یک بستر امن برای خبرنگار فراهم شده باشد و نسبت به فشارهایی که به شکل غیرقانونی، اما مکرر برای جلوگیری از نشر اخبار می‌شود، انتقاد کرد.

صالحی پژوه در بخش دیگری از سخنان خود پرسید: امروز کدام رسانه اصفهان مطالبه گر است؟ فقط چند کانال تلگرامی در این زمینه کار می کنند و مدیران نیز تلاش می کنند تلاش هایشان بر مبنای مطالب این کانال ها باشد نه بر اساس مسئولیت سازمانی شان.

رئیس هیأت مدیره خانه مطبوعات اصفهان پایان سخنان خود را به تشکر از مدیر خانه مطبوعات اصفهان اختصاص داد که به جهت عضویت همزمان در شورای اسلامی شهر اصفهان پیگیر مطالبات اهالی رسانه است.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار