تعویق قرعه‌کشی لیگ برتر کشتی
کد خبر: 1014698
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Fy6
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸
با توجه به درخواست تعدادی از باشگاه‌های شرکت کننده در بیستمین دوره لیگ برتر کشتی، جام یادگار امام (ره) مراسم قرعه کشی این مسابقات به تعویق افتاد.
 سرویس ورزشی جوان آنلاین: با وجود برنامه ریزی سازمان لیگ کشتی برای برگزاری مراسم قرعه کشی بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه‌های کشور، جام یادگار امام (ره) در روز ۲۳ مردادماه، با توجه به درخواست تعدادی از تیم‌های شرکت کننده این مراسم به تعویق افتاد.

چند باشگاه که هنوز مدارک مربوطه را به خاطر برخی محدودیت‌های اعمال شده در کشور در هفته‌های اخیر تکمیل نکرده اند و روال اداری ثبت نام و ثبت قرارداد آن‌ها تکمیل نشده، از فدراسیون و سازمان لیگ کشتی درخواست تعویق مراسم قرعه کشی را داشتند.

در همین راستا فدراسیون و سازمان لیگ کشتی بعد از موافقت با درخواست این تعداد از باشگاه ها، ۲۹ مردادماه را به عنوان زمان جدید مراسم قرعه کشی بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی، جام یادگار امام (ره) اعلام کرد.

این مراسم از ساعت ۱۰ الی ۱۲ روز چهارشنبه ۲۹ مردادماه با حضور مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ و نمایندگان باشگاه‌ها برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، در شرایطی که اتحادیه جهانی کشتی به دلیل شیوع کرونا تمامی رقابت‌های کشتی را حداقل تا ۱۰ آبان تعلیق کرده و وزارت ورزش و ستاد ملی مقابله با کرونا برای حفاظت از جان کشتی گیران به صورت جدی مخالف برگزاری رقابت‌های لیگ کشتی هستند، سازمان لیگ فدراسیون کشتی همچنان اصرار به برگزاری این رقابت‌ها دارد!
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار