احداث خانه‌های هلال در استان خراسان رضوی
کد خبر: 1014612
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Fwi
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۱
استاندار خراسان رضوی در دیدار با رئیس جمعیت هلال احمر کشور:
استاندار خراسان رضوی در دیدار با رئیس جمعیت هلال احمر کشور گفت: برای احداث خانه‌های هلال در استان همکاری لازم صورت خواهد گرفت.

در دیدار با رئیس جمعیت هلال احمر کشور، علیرضا رزم حسینی به کنترل تدریجی شیوع ویروس کرونا اشاره و تصریح کرد: مسئولین سفرهای خود را با حفظ پروتکل‌های بهداشتی از سر بگیرند.
وی بر امکانات متعدد جمعیت هلال احمر در حوزه اقتصادی تأکید کرد و افزود: باید برای این سرمایه برنامه‌ریزی کرد و مردم نیز اگر شفافیت ببینند، کمک خواهند کرد.
استاندار خراسان رضوی نسبت به فعالیت استانداری در بخش توسعه ابراز اعلام آمادگی کرد و گفت: ما برای احداث خانه‌های هلال تا سقف ۲ هزار مورد همکاری لازم را صورت خواهیم داد.
رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران نیز به وجود ۱۷ هزار خانه بهداشت و ۲ هزار خانه سلامت در کشور اشاره کرد و گفت: بر این اساس ما به ۳۷ هزار خانه هلال در روستاهای مختلف نیاز داریم.
کریم همتی استان خراسان رضوی را دارای امکانات و زیرساخت‌های بسیار مناسب دانست و افزود: امیدواریم با همکاری استانداری بتوانیم در کنار احداث خانه‌های هلال، در حوزه آموزش همگانی و تبلیغ فعالیت‌های خود را گسترش دهیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار