برخی از واحد تولیدی خراسان رضوی مجوز زیست محیطی گرفتند
کد خبر: 1014115
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Foh
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی؛
پرونده ۵۰ واحد صنعتی جدید در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک خراسان رضوی مورد بررسی قرار گرفت که از این تعداد ۳۷ واحد مجوز زیست محیطی برای فعالیت خود دریافت کردند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی در نشست کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک خراسان رضوی گفت: با صدور مجوز زیست محیطی برای فعالیت هفت واحد تولیدی دیگر در این استان به خاطر آلایندگی آنها موافقت نمی‌شود.
علی رسولیان افزود: شرط این کمیسیون برای صدور مجوز به واحدهای تولیدی این است که هیچ آلایندگی برای محیط زیست نداشته باشند. 
وی ادامه داد: همچنین بررسی ۶ پرونده مربوط به صدور مجوز زیست محیطی برای فعالیت واحدهای تولیدی به دلیل کار کارشناسی و بررسی مجدد به نشست‌های بعدی کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک خراسان رضوی موکول شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی عمده پرونده‌های بررسی شده در نشست امروز کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک را مربوط به شهرستان مشهد دانست و گفت: پرونده‌های مربوط به واحدهای تولیدی در شهرستانهای درگز، جوین، سبزوار، نیشابور، مه‌ولات و کلات با حضور فرمانداران یا نمایندگان آنان به صورت ویدیو کنفرانس بررسی و به عمده آنها مجوز زیست محیطی برای فعالیت داده شد.
وی صدور مجوز زیست محیطی برای برخی واحدهای تولیدی ماسک را منوط به تغییر محصول تولیدی آنها بعد از پایان شیوع کرونا دانست و افزود: یکی از واحدهای تولیدی استان قرار است به زودی خط تولید ملت بلون به عنوان یکی از مواد اولیه ماسک سه لایه را به منظور جبران کمبود این ماده راه‌اندازی کند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار