کربکندی: بازی استقلال - سپاهان بی کیفیت بود
کد خبر: 1013810
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Fjm
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶
یک کارشناس فوتبال گفت: وضعیت جدول و سابقه دیرینه که این دو تیم با هم داشتند، باعث شد بازی با کیفیتی از دو تیم ببینیم.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: رسول کربکندی در گفتگو با ایسنا درباره دیدار دو تیم استقلال و سپاهان که با برتری شاگردان مجیدی به پایان رسید، اظهار کرد: در مجموع بازی خوبی ندیدیم و هیچکدام از دو تیم در حد و اندازه‌های خود نبودند و با ترس و دلهره بازی کردند و خیلی نگران نتیجه بازی بودند که این باعث شد کیفیت بازی پایین بیاید. وقتی استقلال یکی از بازیکنانش را از دست داد، شرایط بهتری برای سپاهان به وجود آمد، اما آن پنالتی اشتباهی که داور گرفت ماجرا را برعکس کرد و پس از این که مدافع سپاهان گل به خودی زد، استقلالی‌ها برای حفظ کردن نتیجه بازی کردند.

او ادامه داد: سپاهان هم پس از دریافت دو گل شروع به استفاده از یک تاکتیک کرد. یعنی فقط از کناره‌ها و به وسیله ارسال‌ها می‌خواست به بازی برگردد که بازیکنان استقلال توانستند دفع کنند و با این که سپاهان دو، سه موقعیت خوب هم پیدا کرد، اما راه به جایی نبرد و به گل تبدیل نشد. در شرایطی که اگر سپاهان بعد از گل اولش روی زمین و با عمق دفاع استقلال کار می‌کرد شاید بهتر به نتیجه می‌رسید.

این کارشناس فوتبال با بیان این که در مجموع بازی بی کیفیتی از دو تیم خوب لیگ دیدیم، گفت: وضعیت جدول و سابقه دیرینه که این دو تیم با هم داشتند و عدم حضور سرمربی سپاهان و نبود یکسری از بازیکنان خوب سپاهان، باعث شد بازی با کیفیتی از دو تیم ببینیم.

او درباره تنش و درگیری لفظی بین نورافکن و غفوری در این بازی گفت: این صحنه‌ها را در کمتر جایی می‌توان دید. بازیکن باید برای تیمش بجنگد، اما روابط و چارچوب اخلاقی بین بازیکن‌ها هم باید حفظ شود. شاید تعویض نورافکن به همین علت بود. کمی کل کل‌ها بیشتر شده بود و ممکن بود اخراج شود. در مجموع این رفتار‌ها خیلی حرفه‌ای نیست.

کربکندی در رابطه با ادامه لیگ برای دو تیم استقلال و سپاهان عنوان کرد: بازی‌های آینده سپاهانمشکل نیست. هر تیمی بهتر نتیجه بگیرد می‌تواند موفق باشد، اما به هر حال مسائلی مثل اشتباهات داوری هم که این روز‌ها خیلی تعیین کننده شده است، ممکن است مشکل ساز باشد. باید صبر کرد و دید چه اتفاقی می‌افتد چرا که یک بازی هم می‌تواند تیم‌ها را در جدول جابجا کند. استقلال اگه بتواند سهمیه بگیرد فشار روی کادر فنی اش کم می‌شود و در مقابل هم روی قلعه‌نویی فشار‌ها خیلی زیاد است و او مشکل بیماری هم دارد و همه این‌ها می‌تواند تاثیر گذار باشد
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار