صدور و ارتقا پایه پروانه اشتغال بکار مهندسان تسهیل می‌شود
کد خبر: 1012146
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FIw
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان:
علیرضا قاری قرآن گفت: از ابتدای مرداد ماه سال جاری تمامی خدمات مربوط به صدور و ارتقا پایه پروانه اشتغال بکار مهندسان توسط دفاتر پیشخوان دولت انجام می‌شود.

   به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در خصوص فرآیند غیر حضوری صدور و ارتقا پروانه اشتغال بکار مهندسان اظهار کرد: جامعه مهندسی استان بالغ بر ۳۲ هزار عضو دارد که روش های سنتی و قدیمی تکافوی درخواست‌های آن‌ها را نخواهد داشت. 

    وی با بیان اینکه استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در دفاتر پیشخوان دولت می تواند باعث تسهیل و تسریع در امور صدور پروانه اشتغال بکارمهندسی شود گفت: بخشی از خدمات اداره کل راه و شهر سازی در چارچوب تفاهم نامه ای به دفاتر پیشخوان دولت تفویض شده است. 

    مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان اذعان داشت: دفاتر پیشخوان دولت در نقاط مختلف جغرافیایی شهر پراکنده هستند بنابراین دیگر، متقاضیان ملزم به مراجعه حضوری، به این اداره‌کل نبوده و به سهولت می توانند جهت انجام امورات مرتبط به نزدیک‌ترین دفتر پیشخوان دولت مراجعه نموده و خدمات دریافت نمایند. 

    وی در ادامه افزود: قابلیت های متعدد دفاتر پیشخوان دولت مانند احراز هویت، احراز کد پستی، اسکن مدارک مورد نیاز، کپی برابر اصل نمودن مدارک و امکان پرداخت عوارض صدور پروانه از مراجعات مختلف متقاضیان به اماکن مختلف همچون بانک، دفاتر اسناد رسمی و غیره جلوگیری نموده و متقاضی تمامی خدمات را به طور متمرکز در دفتر دریافت می‌نماید. 

    قاری‌قرآن تصریح کرد؛ بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت پذیرفته از ابتدای مرداد ماه سال جاری کلیه خدمات مربوط به صدور و ارتقا پایه پروانه اشتغال بکار مهندسان توسط دفاتر پیشخوان دولت انجام می‌شود. 

    وی افزود: متقاضیان به این دفاتر مراجعه نموده و بر اساس نوع خدمت، مدارک مورد نیاز را تکمیل می نمایند. و پس از تائید الکترونیکی توسط کارشناسان، مدارک از سوی دفاتر پیشخوان به این اداره کل پست شده سپس سایر امور مربوطه توسط کارشناسان اداره کل راه و شهرسازی استان صورت خواهد پذیرفت. و در پایان پروانه اشتغال بکار به آدرس پستی متقاضیان از طریق پست ارسال می‌شود. 

    مدیرکل راه و شهرسازی استان در پایان ضمن ابراز امیدواری جهت ارائه خدمات به صورت الکترونیکی و کوتاه شدن مدت زمان انتظار صدور پروانه عنوان کرد: اهداف بعدی این اداره کل ارائه خدمات مرتبط با شرکت‌های حقوقی، آزمایشگاهی و دفاتر طراحی ساختمان از طریق دفاتر پیشخوان دولت می‌باشد.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار