بازديد از پروژه هاي راه وشهرسازي تربت حيدريه
کد خبر: 1010966
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ezu
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۳
در ادامه سفرهاي شهرستاني مديركل راه و شهرسازي خراسان رضوي انجام شد؛
مهندس ابك مديركل راه و شهرسازي خراسان رضوي در ادامه سفرهاي شهرستاني خود پنجشنبه اين هفته از پروژه هاي راه وشهرسازي شهرستان تربت حيدريه بازديد كرد.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی همچنین با حضور درجلسه کارگروه مسکن وشهرسازی شهرستان تربت حيدريه با موضوع مسائل و ‌مشکلات مسکن مهر مشکلات این پروژه ها را بررسی کرد که در ادامه موضوع تعیین تکلیف آسانسور های باقیمانده پروژه مسكن مهر بررسي و اعلام شد مبلغ ۲ میلیارد تومان تنخواه جهت تکمیل آنها اختصاص یابد که لازم است هرچه سریع تر اعضای مالک نسبت به پرداخت سهم آورده متقاضی اقدام کنند تا در اولویت تخصیص این تنخواه به بلوک شان قرار گیرند.
در اين جلسه مقرر شد در مواردی که آورده مشتری و آورده متقاضی تکمیل است، پیمانکار جدید ورود کند تا پروژه ها تکمیل شود و در خصوص خلع ید پیمانکاران قبلی نيز مقرر شد موضوع در جلسه ای با مدیریت فرماندار و دادستان شهرستان بررسی شود. 
قدرت الله ابک در خصوص يك هزار و ۱۳۰ واحد مسکن مهر خالی در اين شهرستان نیز گفت: مقرر شد در صورت عدم تکمیل این پروژه ها توسط پیمانکار، پیمانکار جدید جایگزین آنها شود.

ابک همچنین در خصوص طرح جامع شهر تربت حیدریه اظهار کرد: طرح جامع تربت حیدریه  تهیه شده است و به زودی اعلام می شود‌.
وی افزود: همچنین درارتباط با مشکل زمین های واگذاری به برخی از خانواده محترم شاهد و ایثارگر ابراز امیدواری شد که بر طبق دستور العمل ها و تفاهمنامه جدید فیمابین وزارت راه وشهرسازی و سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران  این مشکل مرتفع شود.

در ادامه این جلسه در خصوص پروژه های راهسازی شهرستان ضمن تشریح اهمیت کریدورهای شهرستان جزئیات پروژه های باند دوم تربت حیدریه  - دولت آباد و کدکن- رباط سنگ تبیین شد. 

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی در خصوص این پروژه گفت: در حال حاضر پروژه باند دوم تربت حیدریه -  دولت آباد بطول ۱۰ کیلومتر با پیشرفت ۱۵ درصد توسط شرکت طوس رادیه در حال انجام بوده و در صورت تامین منابع ضمن آسفالت دو کیلومتر از آن، ادامه پروژه با سرعت بیشتری دنبال خواهد شد ضمنا مقرر شد در خصوص افزایش اعتبار پروژه با مساعدت نماینده محترم مردم شریف تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی بصورت ویژه در مراجع ذیصلاح پیگیری شود.

وی افزود: قرارداد تکمیل محدوده کیلومتر ۱۰ تا ۲۲ کدکن رباط سنگ نیز با شرکت قطب تربت بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال از طریق مناقصه عمومی منعقد گردیده که بزودی شروع می شود و برابر برنامه ریزی انجام شده در حداقل زمان ممکن به اتمام خواهد رسید.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار