۸ ساعت فعالیت روزانه برای تاکسیرانان الزامی است
کد خبر: 1010562
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004EtO
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۹
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد؛
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: میزان فعالیت برای تاکسیرانان در سطح شهر حداقل ۸ ساعت کاری است و رعایت این میزان برای کلیه تاکسیرانان الزامی است.

احمد محبی با اعلام این خبر، اظهار کرد: تعیین این حجم از فعالیت روزانه برای تاکسیرانان با هدف افزایش سطح بهره وری ناوگان تاکسیرانی و برگشت برخی از تاکسی ها به چرخه حمل و نقل عمومی شهری است که بعضا در خارج از این حوزه فعال هستند.
وی افزود: در شرایط عادی روزانه یک میلیون و 200 هزار نفر توسط 11 هزار تاکسی درون شهری در شهر مشهد جا به جا می شوند که این میزان معادل 23 درصد از کل حمل و نقل درون شهری در مشهد است.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد بیان کرد: بعد از شیوع ویروس کرونا و به دلیل کاهش سفرهای درون شهری این تعداد به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کرد، اما در همین شرایط هم به دلیل تعطیلی دیگر ناوگان درون شهری، تا اول خرداد ماه بار عمده جا به جایی مسافر بر عهده ناوگان تاکسیرانی بوده است.
محبی خاطرنشان کرد: برنامه ریزی برای ارائه خدمت رسانی به زائران و مجاورین بارگاه منور رضوی در دوران پس از کرونا در حال انجام و ما به دنبال نیازسنجی خطوط مختلف شهری هستم و از همین رو فعالیت روزانه هشت ساعت کاری تاکسیرانان در سطح شهر الزامی است تا توسعه ناوگان متناسب با نیاز شهری صورت پذیرد.
وی اضافه کرد: ضمن نظارت بازرسان این سازمان شهروندان نیز می توانند با ارسال پیامک به شماره 30001305 ما را از وجود تاکسی هایی که خارج از حوزه حمل و نقل عمومی فعال هستند؛ مطلع سازند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار