فولادمبارکه‏ اکسیژن بیمارستانها را رایگان تأمین می کند
کد خبر: 1010299
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ep9
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۷
معاون نیروی انسانی و سازماندهی شرکت فولاد مبارکه:
عباس اکبری محمدی گفت: پس از این‌که بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان و بیماران مبتلا به ویروس کرونا با کمبود اکسیژن و افزایش قیمت این نیاز استراتژیک مواجه شدند، تأمین رایگان اکسیژن موردنیاز این بیمارستان‌ها را متقبل شد.

‏به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،‏ معاون نیروی انسانی و سازماندهی شرکت فولاد مبارکه با اعلام این خبر گفت: فولاد مبارکه از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا و در   راستای تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی خود، با مساعدت در خرید تجهیزات موردنیاز به یاری مراکز درمانی و هم‌وطنان مبتلا به این ویروس خطرناک شتافت.

وی افزود: در همین زمینه و در گامی دیگر، مدیریت شرکت تصمیم گرفت از محل تولیدات واحد اکسیژن و هیدروژن خود،   اکسیژن موردنیاز بیمارستان‌های دولتی استان را تا پایان سال جاری به‌صورت رایگان تأمین کند تا کادر درمان این بیمارستان‌ها و همچنین هم‌وطنان بستری در این بیمارستان‌ها از نگرانی‌های کمبود این  نیاز  حیاتی رهایی یابند.

در همین خصوص اصغر بکرانی، رئیس تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: پس از این‌که تأمین اکسیژن در سطح کشور و به‌تبع آن در سطح استان اصفهان تا حدودی دچار مشکل شد و   از  نظر   هزینه‌ها نیز قیمت‌ها به‌صورت افسارگسیخته افزایش یافت، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی مکاتبه‌ای، از مجموعۀ فولاد مبارکه درخواست کمک کرد.

وی تصریح کرد: شرکت فولاد مبارکه در ادامۀ همکاری‌های خود با دانشگاه علوم پزشکی استان این بار نیز به مدد بیمارستان‌ها شتافت و تأمین اکسیژن موردنیاز را متقبل شد.

 سید امیر طباطبائیان، مدیر انرژی و سیالات فولاد مبارکه نیز در توضیح این توافق گفت: فولاد مبارکه متقبل شده است تا آخر سال جاری حدود 860 تن مایع اکسیژن تولید و به بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تحویل دهد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار