کشف بیش از ۹ کیلوگرم تریاک و هروئین در مرز با ترکیه
کد خبر: 1010063
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ElL
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۶
سخنگوی گمرک گفت: چهار کیلوو ۱۰۰ گرم هروئین و پنج کیلوگرم تریاک که به شکل ماهرانه‌ای در بلبرینگ و قطعات گیربکس کامیون جاسازی شده بود در مرز با ترکیه کشف شد.
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: سید روح اله لطیفی اظهار داشت: روز گذشته هنگام گشت زنی، نیرو‌های گارد حفاظت گمرک بازرگان به دو نفر با نام‌های (ن. ا) و (ع. ق) که در بین کامیون‌های در صف ورود به ترکیه با دو قطعه فلزی در حال تردد بودند، مشکوک شده و به واحد ایکس ری معرفی می‌شوند.

سخنگوی گمرک ایران افزود: در بررسی ابتدایی کارشناسان با تجهیزات اولیه، به دلیل مهارت بالا در جاسازی مواد توسط سوداگران مرگ، به نتیجه قطعی وجود مواد در محموله نرسیدند تا اینکه قطعات موصوف، با دستگاه ایکس ری پالتی اسکن و با تأیید واحد مربیان سگ‌های مواد یاب، وجود مواد در این قطعات تأیید شد و برای بررسی بیشتر، با حضور گارد حفاظت گمرک، این قطعات توسط تیم فنی برش داده شد و بیش از ۹ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و هروئین با لفاف کشف شد و تحویل مقام قضائی شد.

وی گفت: ۴ کیلو و ۱۰۰ گرم از این مواد از نوع هروئین و ۵ کیلوگرم نیز تریاک بود که متهمین و مواد کشف شده و قطعات گیربکس پس از کشف طی صورتجلسه‌ای سریعاً تحویل مقام قضائی شد.

گفتنی است؛ گمرک ایران مقام اول را در کشفیات مواد مخدر در گمرکات دنیا دارا است
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار