استخدام سارقان اجاره‌ای برای انتقام از زن همسایه
کد خبر: 1007299
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004E2l
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۰
پسر جوانی که از زن همسایه‌شان کینه به دل داشت، برای سرقت از خانه آن‌ها چهار سارق اجیر کرد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: اوایل خردادماه امسال مأموران پلیس تهران با تماس شهروندی از دستبرد سارقانی به خانه‌ای در شمال‌تهران با خبر و راهی محل شدند. بررسی‌های مأموران پلیس نشان داد چند ساعت قبل پنج‌مرد نقابدار با کلید وارد این خانه شده و پس از بستن دست و پای زن صاحبخانه همه طلا‌ها و اموال قیمتی آن‌ها را سرقت کرده‌اند.

زن جوان به مأموران پلیس گفت: صبح وقتی همسرم به محل کارش رفت، من در حال تماشای تلویزیون بودم که متوجه صدای کلیدی شدم که داخل قفل در چرخید. ابتدا فکر کردم شوهرم چیزی داخل خانه فراموش کرده و به خانه برگشته است، اما ناگهان داخل خانه با پنج مرد نقابدار مسلح روبه‌رو شدم. آن‌ها با تهدید اسلحه دست و پای مرا با طناب بستند و در اتاقی حبس کردند تا اینکه بعد‌از‌ظهر شوهرم وقتی از محل کار به خانه برگشت مرا نجات داد که متوجه شدیم سارقان طلا‌ها و اموال قیمتی را سرقت کرده‌اند. وی در پایان گفت: پنج‌سارق چهره‌شان را پوشانده بودند و قابل شناسایی نبودند، اما صدای یکی از آن‌ها آشنا بود و وقتی دقت کردم متوجه شدم صدای پسر همسایه‌مان خسرو است و الان هم اطمینان دارم که یکی از سارقان خسرو بود.

وی ادامه داد: خسرو شب‌ها در خانه‌اش مهمانی برپا می‌کند، آسایش ما را بهم می‌زند و به همین خاطر چند باری به او تذکر دادیم و حتی با هم درگیر هم شدیم که به دادسرا رفتیم و از او شکایت کردیم.

از زن همسایه کینه داشتم

پس از طرح این شکایت مأموران پلیس به دستور قاضی بهشتی، بازپرس شعبه‌دوم دادسرای ویژه سرقت خسرو را به عنوان مظنون حادثه بازداشت کردند. متهم ابتدا منکر جرم خود شد، اما در بازجویی‌های فنی اعتراف کرد که چهار‌سارق برای سرقت از خانه همسایه اجیر کرده است.

متهم گفت: مدتی بود که زن همسایه در زندگی من سرک می‌کشید و برای من و مهمان‌هایم مزاحمت ایجاد می‌کرد. او مدام می‌گفت که مهمان‌های من آسایش و آرامش آن‌ها را بهم زده‌اند که با هم اختلاف پیدا کردیم و از من شکایت کرد. به همین خاطر از او کینه به دل گرفتم و دنبال فرصت انتقام بودم تا اینکه یک روز به صورت اتفاقی به کلید خانه آن‌ها دسترسی پیدا کردم و بعد چهار سارق را برای سرقت از خانه آن‌ها اجیر کردم. آن روز فقط قصدم انتقام‌جویی بود، اما بدشانسی آوردم و زن همسایه صدای مرا شناخت.

همزمان با ادامه تحقیقات از متهم، مأموران در تلاشند که همدستان وی را بازداشت کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار