اعتراف به قتل همسر برای رابطه پنهانی
کد خبر: 1006993
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Dxp
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۰
مرد افغان که همسرش را در جریان ارتباطی پنهانی به قتل رسانده‌است، روز گذشته پای میز محاکمه ایستاد.
سرویس حوادث جوان آنلاین:  دو‌سال قبل مأموران پلیس پایتخت، از قتل زنی افغان در شهرری باخبر و راهی محل شدند. آن‌ها در محل با جسد پرستو ۳۰‌ساله در حالی که گلویش با چاقو بریده شده‌بود، مواجه شدند. شوهر پرستو که در محل حاضر بود با اقرار به قتل همسرش بازداشت شد. خیرالله‌۳۵‌ساله گفت: «من به پرستو علاقه‌مند بودم. او همراه خانواده‌اش به ایران آمده بود و در شهر اصفهان زندگی می‌کردند. در افغانستان موقعیت شغلی خوبی داشتم، اما به خاطر پرستو به ایران آمدم و با هم ازدواج کردیم. حاصل ازدواج ما دو فرزند دختر و پسر بود که حالا ۹‌ساله و هفت‌ساله هستند. شغلم جمع‌آوری ضایعات بود به همین خاطر شب‌ها خیلی دیر به خانه برمی‌گشتم.»

متهم ادامه داد: «یک شب به خانه برگشتم که متوجه ارسال پیامکی به گوشی همسرم شدم. آنرا باز کردم فهمیدم پیامک از سوی یک مرد غریبه است. در این باره از پرستو سؤال کردم، اما جواب سربالا داد. همین باعث شد کنجکاو شوم تا اینکه عکس‌های او و آن مرد غریبه را در تلگرام گوشی همسرم دیدم. کلافه بودم، تصمیم گرفتم قانونی از او شکایت کنم، اما حریف پرستو نمی‌شدم تا گوشی‌اش را بگیرم و به عنوان مدرک تحویل دادگاه بدهم. این گذشت تا اینکه روزی در این باره با او صحبت می‌کردم، اما یکدفعه بی‌قراری کرد و گفت از اشتباهی که کرده پشیمان است. سپس دستش را با تیغ زخمی کرد و قصد خودکشی داشت که بلافاصله او را به بیمارستان رساندم و او را نجات دادم.»

مرد افغان گفت: «بعد از این ماجرا فکر کردم او پشیمان شده و دست از خطاهایش برداشته است، اما یک روز در حالیکه به خانه برمی‌گشتم او را کنار آن مرد غریبه در پارک دیدم. همانجا نقشه قتل را کشیدم. روز حادثه طبق نقشه، پرستو را به خانه برادرم بردم و از برادرم و همسرش خواستم خانه را ترک کنند. بچه‌هایم را نیز به بهانه‌ای از خانه بیرون کردم. وقتی تنها شدیم کنارش نشستم تا با هم صحبت کنیم. با خودم فکر کردم شاید بتوانم او را از اشتباهاتش منصرف کنم، اما پرستو این بار با گستاخی جوابم را داد و گفت هر کاری دلش بخواهد می‌کند. با شنیدن این حرف عصبانی شدم و او را خفه کردم، سپس برای اینکه مطمئن شوم نفس نمی‌کشد با چاقو گلویش را بریدم.»
با اقرار‌های متهم، وی روانه زندان شد و پرونده با درخواست قصاص از سوی پدر و مادر مقتول برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. صبح دیروز متهم از زندان به شعبه دهم دادگاه اعزام شد، اما جلسه رسیدگی به دلیل فوت ولی قهری دو فرزند صغیر مقتول و عدم اعلام درخواست معاون رئیس قوه قضائیه، جلسه به تاریخ دیگری موکول شد. به این ترتیب متهم بعد از اعلام درخواست از سوی معاون رئیس قوه قضائیه محاکمه خواهد شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار