نقشه راه مجلس یازدهم اندیشه‌های امام خمینی (ره) است
کد خبر: 1005667
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DcR
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷
نماینده مجلس:
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: نقشه راه مجلس یازدهم، اندیشه‌های امام خمینی (ره) است که باید سرلوحه حرکت مسوولان و نمایندگان قرار گیرد.

 محمدرضا میرتاج الدینی  افزود: حفظ آرمان های انقلاب اسلامی که نشات گرفته از اندیشه های امام خمینی (ره) است وظیفه تک تک نمانیدگان مجلس است و مجلس یازدهم که از نمایندگان انقلابی، متخصص و نخبه شکل گرفته باید به این آرمان ها توجه ویژه داشته باشد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه امام راحل (ره) توجه ویژه و خاصی نسبت به قشر مستضعف جامعه داشت؛ لذا مجلس یازدهم با پیروی از نگاه ویژه امام خمینی (ره)، تلاش می کند که طرح ها و لوایحی را بررسی و تصویب کند که در جهت بالا بردن سطح معیشت و درآمد قشر متوسط و ضعیف جامعه باشد و از هر وسیله قانونی در جهت بهبودی زندگی مستضعفان استفاده کند.

وی افزود: یکی از مهمترین اقداماتی که مجلس یازدهم باید در دستور کار خود قرار دهد، بحث اشتغال جوانان و ایجاد زمینه ها و فرصت های شغلی برای جوانان است چذا که این مشکل سرمناش بسیاری از مشکلات در جامعه است.

این نماینده مجلس بیان کرد: مبارزه با زیاده خواهی اسکتبار جهانی از دیگر اندیشه های امام خمینی (ره) بود که مجلس یازدهم وظیفه دارد با تمام توان،  از تمامیت  ارضی و منافع کشور دفاع کند و برای پاسداری از حقوق مردم، در مقابل زیاده خواهی طرف های غربی و استکبار جهانی ایستادگی کند.

میرتاج الدینی خاطرنشان کرد: اگر مسوولان کشور به ویژه نمایندگان مجلس با در نظر گرفتن اندیشه ها و رهنمود های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری حرکت کنند، به طور قطع کشور از هر گزندی ایمن خواهد بود و می توان با تصویب طرح ها و لوایح کارآمد، زمینه تحقق آرمان های انقلاب اسلامی را بیش از کذشته فراهم کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار