هزار و ۹۲۰ اثر به دبیرخانه مسابقه "حقوق کودک از نگاه کودک" ارسال شد
کد خبر: 1005284
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DWG
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹
دبیر مسابقه نقاشی "حقوق کودک از نگاه کودک":
محمد شریف شاهی گفت: با پایان یافتن فرصت ارسال آثار نقاشی به دبیرخانه مسابقه "حقوق کودک از نگاه کودک"، تعداد یک هزار و ۹۲۰ اثر به دبیرخانه این مسابقه ارسال شد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان دبیر مسابقه نقاشی "حقوق کودک از نگاه کودک" با اشاره به اینکه آثار ارسالی به دبیرخانه مسابقه "حقوق کودک از نگاه کودک" توسط یک هزار و 790 هنرمند کودک از بیش از یکصد شهر و روستای ایران است، اظهار کرد: بیشترین آثار از اصفهان، تبریز، خرم آباد، کنگان، کرمان، بوشهر، جهرم و زاهدان به دبیرخانه مسابقه رسیده است. تقریبا از تمام استان های کشور در این مسابقه شرکت شده است.

وی ادامه داد: هدف از این مسابقه که با همکاری مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک و انجمن علمی حقوق کودک ایران برگزار می شود، ترویج گفتمان حقوق کودک در خانواده و جامعه و ارتقاء آگاهی، رعایت و تضمین حقوق کودکان است.

دبیر مسابقه نقاشی "حقوق کودک از نگاه کودک" افزود: آثار ارسالی شامل نقاشی کودکان از مصادیق مختلف حق های کودک شامل حق حیات، حق سلامت، حق آموزش، حق زندگی خانوادگی، حق شادی و بازی و... است که از نظر تعداد شرکت کنندگان و کیفیت آثار دریافتی سطح این مسابقه مطلوب ارزیابی می شود.

آثار ارسال شده به دبیرخانه مسابقه در دو مرحله داوری می شود. در مرحله اول از مجموع کل آثار تعداد 200 اثر برگزیده شده و برای برگزاری نمایشگاه انتخاب می شود. نتایج داوری 23 خردادماه همزمان با "روز جهانی مبارزه با کار کودکان" اعلام می شود.

همچنین در مرحله دوم از مجموع 200 اثر راه یافته به بخش نمایشگاه، 50 اثر به عنوان آثار نهایی برای انتشار کتابی با موضوع حقوق کودکان انتخاب می شود. به 50 اثر نهایی جوایزی تعلق می گیرد. البته  از سه اثر اول به طور ویژه تقدیر می شود.

،

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار