افزایش ۲۲ درصدی تولید شرکت ایران خودروخراسان
کد خبر: 1004710
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DN0
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۶
مدیرعامل ایران خودروخراسان بیان کرد
مدیرعامل ایران خودرو خراسان گفت: این واحد صنعتی امسال میزان تولید خودرو را تا ۲۲ درصد نسبت به سال گذشته افزایش می‌دهد.

بیژن زاهدی‌فر بیان کرد:کل تولید خودروی پژو را در شرکت ایران خودرو خراسان ظرف سال گذشته ۸۸ هزار دستگاه اعلام کرد و افزود: میزان تولید خودروی پژو در این واحد صنعتی امسال به ۱۳۰ هزار دستگاه خواهد رسید.

وی ادامه داد: ظرف سه سال اخیر تحریم‌های اقتصادی میزان تولید خودرو در شرکت ایران خودرو خراسان را کاهش داد به طوری که در سال ۱۳۹۷ از ۱۸۲ هزار دستگاه خودرویی که برای تولید آن برنامه‌ریزی شده بود، ۹۲ هزار دستگاه تولید شد.

مدیرعامل شرکت ایران خودرو خراسان گفت: سالگذشته برنامه شرکت ایران خودرو خراسان تولید ۱۳۰ هزار دستگاه بود که از این میزان ۸۸ هزار دستگاه تولید شد.

زاهدی فر افزود: با این حال شرکت ایران خودرو خراسان ظرف سالهای اخیر با همدلی و همبستگی کارکنان، تلاش کرده است تا خود را سرپا نگه دارد و به همین منظور کارکنان حتی از اضافه کار و دریافت امکانات دیگر از شرکت خودداری کرده و در مقابل به صورت دو شیفت تا سه شیفت فعالیت کردند.

وی ادامه داد: با همدلی و همبستگی بین کارکنان و با وجود تسهیلات ۱۷ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریالی که شرکت ایران خودرو خراسان از بانک دریافت کرده بود تا امروز این شرکت هیچ معوقه یا بدهی بانکی یا چک برگشتی نداشته است.

وی همچنین به تاثیر بحران شیوع بیماری ویروسی همه‌گیر کرونا بر فعالیت شرکت ایران خودرو خراسان اشاره و بیان کرد: این واحد صنعتی در ابتدای بهمن پارسال پروتکلهای بهداشتی خود را تنظیم و در سوم اسفندماه آماده اجرا کرد. همچنین به حساب هر یک از کارکنان این شرکت مبلغ ۵۰۰ هزار ریال واریز شد تا خود نسبت به خرید ماسک و ژل ضدعفونی کننده یا سایر اقلام پیشگیرانه از کرونا اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت ایران خودرو خراسان گفت: به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی سرویس‌های حمل و نقل کارکنان از پنج هزار و ۲۰۰ سرویس در ماه به هفت هزار و ۲۰۰ سرویس افزایش یافت.

وی ادامه داد: از ۲۳ اردیبهشت ماه امسال شرکت ایران خودرو خراسان روزانه در قالب سه نوبت کاری مشغول تولید است تا بتواند برنامه امسال مبنی بر افزایش تولید را تحقق بخشد.

 

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار