پایان اختلاف و کدورت با همنشینی در یک جلسه ساده!
کد خبر: 1004435
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DIZ
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
آتش کدورت رئیس فدراسیون کشتی با سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در حالی فروکش کرد که این مصالحه بر خلاف حجم اختلافات، بسیار مبهم و فوری صورت گرفت.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: ششمین جلسه تدوین سند طرح توسعه کشتی کشور در سال جدید در حالی هفته گذشته با حضور کادر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی برگزار شد که حواشی این نشست، بیش از مفاد اصلی این جلسه اهمیت داشت. بطوریکه غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد به عنوان یکی از حاضرین در این جلسه، پس از مدت‌ها سکوت نسبت به تهدید به قطع همکاری، سرانجام در کنار رئیس فدراسیون قرار گرفت تا شاید نشان دهد تمام اختلافات و کدورت‌ها با علیرضا دبیر پایان یافته است.

همنشینی رئیس فدراسیون کشتی و سرمربی مغضوب تیم ملی در حالی صورت گرفت که علیرضا دبیر چندی پیش در نشست ویژه‌ای با اهالی رسانه، تا توانست از رفتار غلامرضا محمدی و قهر او از جلسه بررسی چرخه انتخابی، انتقاد و گلایه کرد. دبیر در این نشست به صراحت گفت از دست سرمربی تیم ملی ناراحت است و هیچ بعید نیست این داستان در صورت تکرار رفتار‌های سرمربی به قطع همکاری با او منتهی شود.

بسیاری از اهالی کشتی با توجه به عیان شدن این اختلاف نظر‌ها پیش بینی می‌کردند غلامرضا محمدی قید سرمربیگری تیم ملی را بزند و با توجه به ادعایش در خصوص کاهش اختیارات در سیستم چرخه انتخابی، رفتن را بر ماندن ترجیح دهد. اما این سرمربی پس از سکوتی عجیب و عدم واکنش نسبت به اظهارات تند و تیز رئیس فدراسیون، چند روز بعد به دعوت رئیس فدراسیون به جلسه بررسی طرح توسع کشتی آمد تا شاید آتش اختلافات در همین نشست فروکش کند.آنچه مسلم است اهالی کشتی و خانواده بزرگ گوش‌شکسته‌ها همواره معتقدند هیچ چیز نمی‌تواند مثل آرامش و تعامل و همدلی در پیشبرد اهداف این رشته المپیکی و پرافتخار تاثیر داشته باشد، اما آیا می‌توان باور کرد، اختلافات عمیق سرمربی تیم ملی با رئیس فدراسیون در خصوص چرخه انتخابی به این سرعت و بدون هیچ، چون و چرائی پایان یافته باشد؟

از آن جائی که باید همیشه نیمه پُر لیوان را دید، می‌توان اظهار امیدواری کرد کدورت و اختلافات علیرضا دبیر با غلامرضا محمدی در نشست اخیر طرح توسعه کشتی حل و فصل شده، اما هیچ بعید نیست این اختلاف نظر‌ها همچنان مثل آتش زیر خاکستر، باقی مانده باشد و در مرحله آغاز فعالیت‌های کشتی و اجرایی شدن چرخه انتخابی تیم ملی دوباره سر بیرون آورد. اتفاقی نامطلوب، اما محتمل که می‌تواند کشتی ایران را در آستانه حضور در المپیک با فراز و فرود‌های مختلفی همراه سازد.

با این وجود بهتر است با نگاهی مثبت و خوشبینانه به این داستان، به اظهارات محسن کاوه مدیرفنی تیم ملی کشتی آزاد استناد کنیم که معتقد است: «غلامرضا محمدی همچنان سرمربی است و به کارش ادامه می‌دهد. کمی کدورت پیش آمده بود که برخی از دوستان هم آتش بیار معرکه شدند. ما در گام نخست با رئیس فدراسیون و بعد از آن با سرمربی تیم ملی صحبت داشتیم و در نهایت باید همگی در کنار هم برای آینده تلاش و برنامه ریزی کنیم.»
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار