برائت از قتل پدر
کد خبر: 1002672
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Cq8
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۰
مرد جوانی که به اتهام قتل پدر سالخورده‌اش در بازداشت به سر می‌برد، روز گذشته محاکمه و از اتهامش تبرئه شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین:  یکسال قبل به مأموران پلیس تهران خبر رسید که مردی ۷۰‌ساله به طرز مشکوکی در یکی از بیمارستان‌های شهر فوت شده است. بعد از حضور در محل مشخص شد که پرویز به علت ضربه مغزی جان باخته است. دختران او گفتند که برادرشان ناصر مرتکب قتل پدرشان شده که از او شکایت دارند. یکی از آن‌ها گفت: «برادرم سال‌ها با پدرم اختلاف داشت و آن‌ها رابطه خوبی با هم نداشتند. بار‌ها از او شنیده بودیم که می‌گفت ناصر با او بدرفتاری کرده است و او را کتک زده است.»

با ثبت این توضیحات ناصر ۴۵‌ساله بازداشت شد، اما در بازجویی‌ها جرمش را انکار کرد. پرونده، اما با کامل شدن تحقیقات برای بررسی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. صبح دیروز متهم در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شد و مقابل هیئت قضایی به ریاست قاضی متین راسخ قرار گرفت. ابتدای جلسه وکیل دختران مقتول در غیاب آن‌ها درخواست قصاص کرد. در ادامه متهم در جایگاه ایستاد و با انکار جرمش گفت: «با پدرم زندگی می‌کردم و او به خاطر سن بالا رفتار خوبی نداشت. چند بار با هم درگیر شده بودیم، اما درگیری ما لفظی بود و من به او آسیبی نرسانده بودم.

اگرچه به خاطر بدخلقی‌های او اذیت می‌شدم، اما او پدرم بود و حاضر به مرگش نبودم.» متهم در خصوص روز حادثه گفت: «آن روز پدرم به دستشویی رفته بود. بعد از دقایقی صدای او را شنیدم که فریاد کشید. بلافاصله به کمکش رفتم. دیدم او کنترلش را از دست داده و داخل دستشویی افتاده است و سرش به روشویی خورده است. او را به بیمارستان رساندم، اما بی‌فایده بود و به خاطر خونریزی مغزی فوت کرد.» متهم در آخر گفت: «پدرم با فروش زمین و چند خانه ۱۰ میلیارد ارثیه برای ما گذاشته بود. خواهرانم این شکایت را مطرح کرده‌اند تا از این ارثیه مرا محروم کنند. باور کنید در قتل نقشی نداشتم و پدرم را نکشته‌ام.»

در آخر هیئت قضایی با توجه به مدارک در پرونده و دفاعیات متهم، وی را از قتل عمد تبرئه و حکم برائت وی را صادر کردند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار