مراجعه قریب به ۵ هزار وسیله نقلیه به مراکز معاینه فنی آذربایجان غربی
کد خبر: 1001006
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004CPG
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
از ابتدای سال جاری تاکنون صورت گرفت؛
مدیرکل راهداری، حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در سال جاری نزدیک به ۵ هزار دستگاه انواع وسیله نقلیه سنگین به مراکز معاینه فنی و مکانیزه آذربایجان غربی مراجعه کرده اند.

ارسلان شکری اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون جهت نظارت بر ایمنی وسایل نقلیه سنگین و نیمه سنگین نزدیک به ۵۰۰۰ دستگاه شامل کشنده، کامیون‌، بارگیر، کامیونت، اتوبوس و مینی بوس به مراکز معاینه فنی و مکانیزه استان مراجعه کردند.

وی افزود: از این تعداد مراجعه انواع وسیله نقلیه سنگین و نیمه سنگین به مراکز معاینه فنی، ۴۳۲۴ خودرو از معاینه فنی قبول شده و ۴۸۳ خودرو رد شده اند.

شکری در خصوص آمار مراجعه به مراکز معاینه فنی و مکانیزه در فروردین ماه سال جاری افزود: انواع کشنده به تعداد ۵۱۴، انواع کامیون به تعداد ۴۳۴ و انواع بارگیر به تعداد ۱۵۰ به ترتیب جزو بیشترین آیتم های وسایل نقلیه سنگین و نیمه سنگین مراجعه کننده به مراکز معاینه فنی استان بودند و ۳۹ دستگاه اتوبوس و ۴۶ دستگاه کامیونت و ۱۷ دستگاه مینی بوس نیز از دیگر وسایل نقلیه عمومی جاده ای بودند که به مراکز معاینه فنی استان مراجعه کردند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی تاکید کرد: معاینه فنی وسایل نقلیه سنگین و نیمه سنگین بویژه اتوبوس و مینی بوس از اهمیت خاصی برخوردار است، چرا که با امنیت و آسایش مسافران و حفظ جان آنها ارتباط مستقیم دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار