ورزش - كشتی
كشتی
سخنگوی هیات کشتی استان همدان گفت: سعید انوری در وزن ۶۱ کیلوگرم و دانیال شریعتی‌نیا در وزن ۹۷ کیلوگرم به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شدند.
نگاهی به تاثیر مخرب کرونا بر مسابقات ورزشی در گفت و گوی جوان با الیاس علی اکبری قهرمان کشتی با چوخه
الیاس علی اکبری قهرمان کشتی با چوخه می‌گوید: «وقتی امروز که به واسطه کرونا تماشاگری نیست مسئولان روی از چوخه برگردانده اند.»
با قطعیت برگزاری رقابتهای جهانی کشتی ۲۰۲۰ صربستان، متولیان کشتی کشورمان از آغاز اردوی آزاد و فرنگی کاران از روز ۲۵ مهرماه خبر دادند.
جلسه مدیران فدراسیون کشتی، ظهر امروز با حضور رئیس فدراسیون کشتی برگزار شد.
شریف شریف اف قهرمان کشتی آزاد المپیک لندن به ویروس کرونا مبتلا شد.
قهرمان سابق کشتی آزاد جهان گفت: لیگ امسال با برنامه‌ریزی بهتر انجام می‌شود و نفع بیشتری هم به کشتی می‌رساند.
گفت‌و‌گوی «جوان» با غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد
حمایت عملی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک از کشتی لازم است، به خصوص رشته‌های مدال‌آور در المپیک باید از این حمایت‌ها برخوردار باشند. علاوه بر تغییر فضای اردو، امکانات هم باید به وضعیت مطلوب برسد تا شرایط نسبت به گذشته برای ملی‌پوشان بهتر شود
گفت وگوی "جوان آنلاین" با عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی در پی ناکامی در مسابقات جهانی مجارستان
ناکامی تیم ملی کشتی فرنگی در بوداپست به قدری سنگین بود که بی شک یکی از بدترین نتایج تاریخ کشتی فرنگی رقم خورده است. کمتر کسی تصور داشت در مجارستان این افتضاح بزرگ فقط با کسب یک مدال برنز به پایان برسد.
حاشیه‌ای بر نتایج کشتی کشورمان در رقابت‌های قهرمانی جهان 2018 به بهانه پایان این رقابت‌ها
رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان در حالی دیشب به پایان رسید که پرونده کشتی ایران با ناکامی مطلق در بوداپست بسته شد، آن هم با کسب تنها چهار مدال برنز و بدون حتی یک فینالیست، اتفاقی که پس از ۳۶ سال تکرار شد تا یک شکست تمام‌عیار برای کشتی در مجارستان ثبت شود. حالا در فاصله دو سال مانده به المپیک توکیو زنگ خطر برای رشته‌ای که بار مدال‌آوری در المپیک روی دوش آن است، به صدا درآمده و خیلی‌ها را نگران کرده است.
فريدون حسن
نگاهی به ترکیب تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابت‌های جهانی مجارستان ثابت می‌کند رسول خادم به عنوان سرمربی این تیم دست روی جوان‌ها گذاشته است.