ورزش - كشتی
كشتی
شریف شریف اف قهرمان کشتی آزاد المپیک لندن به ویروس کرونا مبتلا شد.
قهرمان سابق کشتی آزاد جهان گفت: لیگ امسال با برنامه‌ریزی بهتر انجام می‌شود و نفع بیشتری هم به کشتی می‌رساند.
گفت‌و‌گوی «جوان» با غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد
حمایت عملی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک از کشتی لازم است، به خصوص رشته‌های مدال‌آور در المپیک باید از این حمایت‌ها برخوردار باشند. علاوه بر تغییر فضای اردو، امکانات هم باید به وضعیت مطلوب برسد تا شرایط نسبت به گذشته برای ملی‌پوشان بهتر شود
گفت وگوی "جوان آنلاین" با عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی در پی ناکامی در مسابقات جهانی مجارستان
ناکامی تیم ملی کشتی فرنگی در بوداپست به قدری سنگین بود که بی شک یکی از بدترین نتایج تاریخ کشتی فرنگی رقم خورده است. کمتر کسی تصور داشت در مجارستان این افتضاح بزرگ فقط با کسب یک مدال برنز به پایان برسد.
حاشیه‌ای بر نتایج کشتی کشورمان در رقابت‌های قهرمانی جهان 2018 به بهانه پایان این رقابت‌ها
رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان در حالی دیشب به پایان رسید که پرونده کشتی ایران با ناکامی مطلق در بوداپست بسته شد، آن هم با کسب تنها چهار مدال برنز و بدون حتی یک فینالیست، اتفاقی که پس از ۳۶ سال تکرار شد تا یک شکست تمام‌عیار برای کشتی در مجارستان ثبت شود. حالا در فاصله دو سال مانده به المپیک توکیو زنگ خطر برای رشته‌ای که بار مدال‌آوری در المپیک روی دوش آن است، به صدا درآمده و خیلی‌ها را نگران کرده است.
فريدون حسن
نگاهی به ترکیب تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابت‌های جهانی مجارستان ثابت می‌کند رسول خادم به عنوان سرمربی این تیم دست روی جوان‌ها گذاشته است.
امروز، آغاز رقابت‌های جهانی کشتی در مجارستان
رقابت‌های جهانی کشتی مجارستان در حالی از صبح امروز آغاز می‌شود که پس از کش و قوس‌های فراوان سرانجام تیم‌های آزاد و فرنگی ایران با ترکیب کامل راهی بوداپست شدند.
حضور عبدولی در انتخابی تیم ملی بار دیگر با جنجال همراه بود، مسئله‌ای که باعث شد به‌رغم کسب پیروزی در مسابقات، نظر نهایی در خصوص اعزام او به مجارستان در جلسه با رئیس فدراسیون فوتبال مشخص شود.
حاشیه‌ای بر مشکلات ارزی شاگردان خادم برای اعزام به مسابقات قهرمانی جهان
دغدغه‌های گرانی ارز برای اهالی ورزش تمامی ندارد و در تازه‌ترین موضع‌گیری رئیس فدراسیون کشتی در مصاحبه‌ای که دیروز با رادیو داشت از جریانی صحبت کرد که موافق حضور کشتی در رقابت‌های قهرمانی جهان به دلیل بالا رفتن قیمت ارز نیست.
گفت و گوی "جوان آنلاین" با عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی
اشکانی با اعتماد دوباره شورای فنی، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ماند این در حالی است که فقط ۴۵ روز تا رقابت های جهانی مجارستان زمان باقی است. شنیده ها حاکی ازآن است که این آخرین اولتیماتوم شورای فنی به اشکانی است. تیم ملی کشتی فرنگی که پیش بینی می شد در مسابقات آسیایی جاکارتا ۴ مدال طلا کسب کند با کسب ۲ طلا نتوانست انتظارات را برآورده کند .