دغدغه‌های بی‌پایان کشتی
هرچه جلوتر می‌رویم وضعیت برای کشتی وخیم‌تر می‌شود. مسئولان هم بی‌خیال هستند و اصلاً انگار نه انگار که نه کشتی که کل ورزش کشور با خطر تحریم و تعلیق رو‌به‌روست.
حاشیه‌ای بر بی‌تفاوتی و سکوت وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک برابر توطئه صهیونیست‌ها
انگار قرار نیست آب خوش از گلوی کشتی‌گیران پایین برود، هر روز به بهانه‌ای و مشکلی، عرصه بر گوش‌شکسته‌ها تنگ‌تر می‌شود، آن هم در شرایطی که نه در وزارت ورزش و نه در کمیته ملی المپیک کمتر مدیری است که فکری به حال روز‌های سخت امروز ورزش اول کشور کند و همه دست روی دست گذاشته و رسول خادم و ملی‌پوشان را در خانه کشتی تنها گذاشته‌اند.
گرجستان و اوکراین در خدمت رژیم اشغالگر
فریاد‌های مسئولان فدراسیون کشتی، دغدغه‌های مربیان و کشتی‌گیران و حتی دستور مقام معظم رهبری کوچک‌ترین تأثیری در مسئولان ورزش و نهاد‌های بالادستی نداشته تا خطر بیش از پیش به کشتی و ورزش ایران نزدیک شود. ۱۳ تا ۱۷ تیر‌ماه رقابت‌های کشتی نوجوانان جهان در زاگرب کرواسی برگزار می‌شود
خبری از لابی یا برنامه‌ای برای حل مشکل کشتی نیست و این موضوع جامعه کشتی و مردم را به شدت نگران کرده است. نامه کشتی‌گیران برای مقابله با لابی صهیونیسم از سوی رهبری بی‌جواب نماند.
مشكلات ورزش پابرجاست و مسئولان فقط و فقط سكوت كرده‌اند. اين روزها خيلي‌ها فرياد مي‌زنند كه به اوضاع‌شان رسيدگي نمي‌شود، اما سروصداي جام جهاني اينقدر زياد است كه صدا به كسي نمي‌رسد.
جوانمردي اکسیر گمشده فوتبال
وقتي مي‌گوييم كشتي ورزش اول كشور است، وقتي گفته مي‌شود ورزش پهلواني است، وقتي مي‌گوييم مردم با عشق به پهلوانان كشتي مي‌‌نگرند و با آنها زندگي مي‌‌كنند، بيراه نيست.
سياسيون مسئوليت خود را بر دوش دستگاه ورزش نيندازند
با پايان يافتن رقابت‌هاي انتخابي تيم‌هاي ملي كشتي آزاد و فرنگي حالا اردوهاي تيم‌هاي ملي رنگ و بويي تازه و فضايي جدي‌تر به خود گرفته است.
حاشیه‌سازی یک ملی‌پوش، بی‌خیالی مسئولان
رقابت‌‌هاي انتخابي تيم‌هاي كشتي آزاد و فرنگي در حالي عصر ديروز به كار خود با معرفي قهرمانان دو رشته پايان داد كه حاشيه‌‌هاي زشت و غيراخلاقي به وجود آمده در جريان ديدار وزن 87 كيلوگرم كشتي فرنگي همه چيز را تحت تأثير خود قرار داده است.
۳