3000 بسته بھداشتی بین مددجویان کمیته امداد اصفھان توزیع شد
کد خبر: 997230
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004BQM
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۲
سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفھان:
کریم زارع گفت: کمیته امداد اصفھان در مرحله سوم اھدای کمک ھای بھداشتی پیشگیرانه، 3000 بسته بھداشتی بین مددجویان شھرھای کاشان، نطنز، آران و بیدگل، راوند و اردستان توزیع کرد.

  

  به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد، ،  کریم زارع با بیان اینکه کمک به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا یکی از اولویت ھای این نھاد است، خاطرنشان کرد: اقدامات گوناگونی در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی و ھمچنین پرداخت کمک ھزینه خرید و تامین اقلام بھداشتی از اسفندماه سال گذشته تاکنون توسط کمیته امداد در سراسر استان انجام شده است.

وی توزیع 3000 بسته اقلام بھداشتی پیشگیری از کرونا را جدیدترین خدمت ارائه شده به مددجویان اصفھانی عنوان کرد و گفت: این بسته ھا که شامل ژل ضد عفونی، الکل طبی و ماسک بود در میان مددجویان شھرھای کاشان، نطنز، آران و بیدگل، راوند و اردستان توزیع شده است.

 زارع افزود: پیشتر نیز در دو مرحله بالغ بر سه میلیارد و 100 میلیون تومان کمک ھزینه خرید اقلام بھداشتی به شکل نقدی در میان جامعه تحت حمایت کمیته امداد استان اصفھان با اولویت مددجویان دارای بیماریھای خاص، صعب العلاج، زمینگیر و ھمچنین سالمندان توزیع شد.

سرپرست کمیته امداد استان در تشریح سایر اقدامات این نھاد برای جلوگیری از شیوع کرونا به تلاش برای کمک به طرح فاصله گذاری اجتماعی اشاره کرد و گفت: غیر حضوری کردن ثبت درخواست خدمات توسط مددجویان، عدم برپایی پایگاه ھای جمع آوری مشارکت ھای مردمی و ھمچنین متوقف کردن روند تخلیه حضوری صندوق ھای صدقات از جمله مھمترین این اقدامات ھستند.

زارع ادامه داد: زیرساخت ھای الکترونیکی کمیته امداد استان ظرفیت و تنوع بالایی برای جذب مشارکت مردم ھم در زمینه صدقه و ھم در زمینه سایر کمک ھا دارند و نیکوکاران و خیران گران قدر می توانند با استفاده از کد دستوری #031*8877 ،*شماره 096887 ،پایگاه اینترنتی ir.emdad ، شماره حساب «۲۴۰۱۱۱۳۰۹۱۴۰۷۲ «و شماره کارت «۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ «نزد بانک قرض الحسنه مھر ایران به یاری ھمشھریان نیازمند خود بشتابند.

 وی ھمچنین با درخواست از مددجویان تحت حمایت این نھاد برای خودداری از مراجعه حضوری به دفاتر این نھاد تا عادی شدن شرایط، یادآور شد: پایگاه اینترنتی ir.emdad.e شماره 096887 و ھمچنین شماره ھای اختصاصی دفاتر کمیته امداد در سراسر استان برای ثبت و پیگیری درخواست ھای حمایت آماده می باشند.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار