خدمت‌رسانی ۱۳۰۰ قرارگاه‌ محله محور
کد خبر: 995685
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004B1R
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
فرمانده سپاه استان البرز مطرح کرد
فرمانده سپاه استان البرز گفت: با توجه به اینکه ویروس تا مادامی که مردم همکاری نداشته باشند از بین نخواهد رفت و باید دفاع مردمی همچون دفاع مقدس داشته باشیم، از این رو حدود هزار و 300 قرارگاه‌های محله محور در سطح استان البرز تشکیل شده است.

سردار مولایی پیرامون اقدامات سپاه و بسیج استان البرز برای مقابله با بیماری کرونا، اظهار داشت: همانطور که در جریان شرایط شیوع کرونا ویروس هستیم فعالیت پدافند زیستی در همان واپسین لحظات در سراسر کشور و استان البرز فعال شده است.

فرمانده سپاه استان البرز افزود: با توجه به زحمات بی شائبه کادر درمان مأموریت به نیروهای مسلح داده شد تا از زحمات و تلاش‌های کادر درمان پشتیبانی شود، هیچ لحظه ای این فعالیت‌ها قطع نشده است.

سردار مولایی با اشاره به شیوع گسترده ویروس اضافه کرد: با هدف کمک به توسعه فضای درمانی استان البرز، مقرر شد سریع تر و با قدرت وارد کار شویم، از این جهت دستور رعایت نکات بهداشتی به همه سطوح داده شده است و پیش ینی محل قرنطینه و گذران دوران بیماری نیز صورت گرفته است.

وی با اشاره به استفاده از ظرفیت درمانگاه‌هایی که زیر مجموعه سپاه بودند و پایگاه‌های بسیج نیز در دستور کار قرار گرفته است، یادآور شد: با توجه به اینکه ویروس تا مادامی که مردم همکاری نداشته باشند از بین نخواهد رفت و باید دفاع مردمی همچون دفاع مقدس داشته باشیم، از این رو حدود هزار و 300 قرارگاه‌های محله محور تشکیل شده است و نماینده نهادهای مربوطه در این قرارگاه‌ها حضور خواهند داشت.

فرمانده سپاه ناحیه امام حسن مجتبی (ع) با بیان اینکه هر قرارگاه 6 نفر مستقر هستند، ادامه داد: همچنین بهره گیری از ظرفیت نیروهای مسلح برای حضور در جنگ نوین با تجهیزات و امکانات ویژه در دستور کار قرار گرفته و ضدعفونی مراکز شهری انجام خواهد شد.

سردار مولایی یادآور شد: اگر بتوانیم تمامی نهادهای خدمات رسان را یکپارچه و تحت مدیریت ثابت بکار بگیریم در راستای از هم گسستن زنجیره انتقال کرونا ویروس موفق تر خواهیم بود.

وی در پایان با بیان اینکه سپاه چه در جبهه جنگ نظامی و چه در جنگیدن برای سلامت جامعه و تأمین امنیت در خدمت مردم است، افزود: هر شهرستان یک نقاحتگاه تعبیه شده است و برای کرج نیز دو نقاحتگاه تجهیز کرده‌ایم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار