مقتول قبل از فوت نام قاتلانش را برملا كرد
کد خبر: 994761
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AmX
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۷
مرد جوان كه پس از مرخصي از زندان در درگيري به قتل ‌ رسیده، قبل از فوت نام قاتلانش را برملا كرد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، ساعت‌2:30 بامداد ديروز بيستم اسفند‌ماه قاضي ساسان غلامي، بازپرس ويژه قتل دادسراي امور جنايي تهران با تماس تلفني مأموران‌161 ابوذر از قتل مرد جواني با خبر و همراه تيمي از كارآگاهان اداره‌دهم پليس‌آگاهي راهي محل شد.

تيم جنايي در بيمارستان ضيائيان با جسد مرد 35‌ساله‌اي به نام كامبيز روبه‌رو شدند كه با اصابت ضربات چاقو به پهلو و قلبش به قتل رسيده‌بود.

نخستين بررسي‌ها نشان داد ساعتي قبل رهگذران در يكي از خيابان‌هاي حوالي فلاح مشاهده مي‌كنند دو مرد ناشناس مقتول را با ضربات چاقو هدف قرار داده و از محل مي‌گريزند. پس از اين رهگذران موضوع را به اورژانس خبر مي‌دهند و مرد زخمي را به بيمارستان منتقل مي‌كنند، اما وي بر اثر شدت جراحات ساعتي بعد به كام مرگ مي‌رود.
از سوي ديگر با شناسايي مقتول مشخص شد وي مدتي قبل به اتهام حمل مواد‌مخدر دستگير و راهي زنداني در كرج مي‌شود تا اينكه يك روز قبل با گذاشتن وثيقه‌اي از زندان آزاد مي‌شود و در نهايت ساعتي قبل در درگيري به قتل مي‌رسد.

كارآگاهان در تحقيقات بعدي دريافتند مقتول در آخرين لحظات‌ زندگي‌اش دو مردي كه او را در درگيري هدف ضربات چاقو قرار داده‌بودند به پزشك بيمارستان معرفي مي‌كند.

يكي از پرسنل بيمارستان به تيم جنايي گفت: مقتول قبل از مرگ به ما گفت كه در درگيري با دو مرد آشنا زخمي شده‌است و نام آنها را هم به ما گفت و بعد فوت كرد. بدين ترتيب همزمان با انتقال جسد به پزشكي قانوني مأموران پليس به دستور قاضي ساسان غلامي، دو مرد آشنا را به عنوان مظنونان به قتل تحت تعقيب قرار دادند. تحقيقات درباره اين حادثه از سوي مأموران پليس پايتخت ادامه دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار