آغاز احداث قبور پیش ساخته در گلزار شهدای بهشت سکینه (س)
کد خبر: 993651
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AUd
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱
رییس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج خبرداد
رییس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج گفت : عملیات اجرایی استفاده از قبور پیش ساخته از قطعه ۲۶ آغاز و در بودجه سال ۹۹ نیز برای استمرار آن برنامه ریزی و پیش بینی شده است.

حمیدرضا عسگری افزود : استفاده از سازه های بتنی پیش ساخته در احداث قبور ویژگی ها و مزایایی نسبت به احداث قبر به صورت سنتی دارد که پس از استفاده از تجربیات کلانشهرهای دیگر و بررسی های کارشناسی این مهم به صورت آزمایشی در دستور کار قرار گرفت.

وی یکی از اصلی ترین مزایای استفاده از قبور پیش ساخته نسبت به روش سنتی را رعایت الزامات بهداشتی و کنترل آلودگی های محیطی دانست و گفت: افزایش سرعت ۸ برابری در عملیات عمرانی ساخت قبور، کاهش هزینه های احداث، استفاده بهینه از مصالح و منابع، کاهش تولید پسماند و نخاله های ساختمانی، مدیریت استفاده بهینه از اراضی و همچنین نیاز سازمان به آمادگی در شرایط بحرانی که یکی از اصلی ترین وظایف محوله ریاست کارگروه تدفین ستاد بحران استان البرز است را از دیگر ویژگی های اصلی قبور پیش ساخته عنوان کرد. 

عسگری خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی استفاده از قبور پیش ساخته از قطعه ۲۶ آغاز و در بودجه سال ۹۹ نیز برای استمرار آن برنامه ریزی و پیش بینی شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار