کمک امریکا به ایران برای مقابله با کرونا یاوه‌گویی سیاسی است
کد خبر: 993569
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ATJ
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۵
یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه صحبت‌های رئیس جمهور امریکا درباره کمک به ایران برای مقابله با کرونا صرفاً یک یاوه‌گویی سیاسی است، گفت: اگر واقعاً دونالد ترامپ دلسوزی برای ملت ایران دارد تحریم‌های ظالمانه را بردارد تا مردم دسترسی به دارو‌های مورد نیازشان را داشته باشند.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: علاء‌الدین بروجردی در گفتگو با ایسنا، در واکنش به ادعای اخیر رئیس جمهور امریکا مبنی بر کمک به ایران برای مقابله با کرونا، گفت: همه دنیا شخصیت متناقض و متضاد ترامپ را در گفتار، رفتار و تصمیماتش دیده‌اند. او واقعیت را کتمان می‌کند و همه به این حقیقت پی برده‌اند. وی با بیان اینکه کرونا در بیشتر کشور‌های دنیا شیوع پیدا کرده است، ادامه داد: ایران به صورت شفاف با کرونا مقابله کرده و آمار‌ها را اعلام می‌کند، اما در امریکا تمامی بیانیه‌ها و موضع‌گیری‌ها درباره کرونا باید صرفاً از طریق معاون دونالد ترامپ کنترل و تأیید شود این یعنی مقامات امریکایی، کرونا را کتمان کرده و آن‌گاه ادعای کمک به جمهوری اسلامی را دارند که در اوج شفافیت با کرونا مبارزه می‌کنند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با تأکید بر به کار گرفتن امکانات کشور و وجود عزم ملی برای مقابله با کرونا اظهار کرد: اظهارات ترامپ برای کمک به ایران صرفاً یک یاوه‌گویی سیاسی بیش نیست، اگر دونالد ترامپ دلسوز ملت ایران است، ملت ما را تحریم نمی‌کرد و آن‌قدر بی‌شرفانه عمل نمی‌کرد که مردم دسترسی به دارو‌های مورد نیازشان را نداشته باشند. این‌ها همه نشان می‌دهند که صحبت‌های ترامپ فاقد هرگونه ارزشی است و نباید به آن اعتنایی کرد.

اخیراً دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا در اظهاراتی غیرواقعی اعلام کرد که اگر ایران درخواست کمک کند امریکا به ایران برای مقابله با کرونا کمک خواهد کرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار