به خاطر میهن اسلامی امنیت و اقتدار آن
کد خبر: 989507
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049Pn
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۷
رسول سنائی‌راد
«هرکس به ایران علاقه‌مند است و امنیت کشور، حل مشکلات و گردش صحیح نخبگانی را دوست دارد، در انتخابات شرکت کند.»، «اگر کسی انگیزه دینی و انقلابی ندارد، اما میهن عزیز را دوست دارد، لازم است به پای صندوق‌های رأی بیاید.»

جملات فوق توصیه‌های رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی به ملت شریف ایران می‌باشد که در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه پیش رو بیان شده است. در این گزاره‌ها مشارکت در انتخابات و انداختن رأی به صندوق‌های آرا پشتوانه‌ای برای امنیت کشور، حل مشکلات و همچنین گردش نخبگانی محسوب شده که در واقع استقلال و عزت ملی را می‌تواند تقویت کند و این خواسته هر ایرانی آزاده و دوستدار میهن است که از زبان رهبری بیان شده است. فلسفه اتخاذ چنین رویکردی توسط ایشان، در پیوند با شرایط کشور و افزایش سطح تخاصم دشمن قابل فهم است که؛

۱- سیاست فشار حداکثری و تشدید تحریم‌های ظالمانه را برای عاصی‌سازی مردم و شکاف مردم-حاکمیت در دستور کار دارد.

۲- سوءاستفاده از نارضایتی‌ها و اعتراضات داخلی را برای موج‌سواری و تبدیل آن به بی‌ثباتی، ناامن‌سازی و جنگ داخلی دنبال می‌کند.

۳- با توهم شتاب‌بخشی به روند مورد انتظار از فشار حداکثری و اثربخشی به این سیاست خبیثانه از دست زدن به ترور بازوان اقتدار نظام مثل سردار دل‌ها شهید قاسم سلیمانی فروگذار نمی‌باشد.

۴- برای خروج از انفعال در برابر سیلی موشکی جمهوری اسلامی و جبران ناتوانی برای واکنش نسبت به این ضربه راهبردی همچنان چشم طمع به داخل و فرسایش قدرت درونی کشورمان دوخته است.

در واقع دشمن کینه‌توز و زخم خورده امروز عزت مردم ایران و امنیت کشور عزیزمان را هدف گرفته که باتوجه به منطق رئالیستی و جبارانه او، ما چاره‌ای جز مواجهه مقتدرانه و از روی قدرت باقی نمی‌گذارد. یعنی همانگونه که تنها سیلی موشکی توانست رویه قلدری ترامپ و تیم افراطی همراه وی و تهدیدات آنان را متوقف ساخته، مانع ماجراجویی‌های تروریستی آنان شده و متحدان منطقه‌ای آنان را در ادامه همکاری به فکر فروبرده و نوعی بازدارندگی ایجاد کند، این اقتدار ایران اسلامی است که می‌تواند مانع سایر اقدامات خصمانه از جمله ادامه سیاست فشار حداکثری شود.

یکی از شاخص‌های اقتدار کشور، مشارکت مردم در انتخابات و میزان آرای آنان در صندوق‌های رأی است که، چون کمیتی قابل شمارش است، سنجه‌ای عینی و قابل فهم برای دشمنان از سطح علاقه‌مندی مردم به سرنوشت کشور محسوب می‌شود. علاوه بر این تشکیل مجلس در بستر انتخاباتی با مشارکت بالای مردم، به آن قدرت بخشیده و برای انجام وظایف از پشتوانه‌ای مردمی برخوردار می‌سازد که برای حل مشکلات کشور قوی‌تر ظاهر شود؛ بنابراین در شرایطی که دشمن بی‌رحم با تمام توان و ظرفیت به تخاصم و رویارویی با ما برخاسته و برای به زانو درآوردن کشورمان از هیچ فشار و جنایتی حتی تروریسم دولتی فروگذار نمی‌باشد، علاقه‌مندان به میهن عزیز باید به افزایش قدرت رو آورده و اقتدار را با پشتوانه‌ای برای افزایش هزینه‌های هرگونه حماقت و تهدید دشمن قرار دهند. در این صورت سران کاخ سفید به ویژه رئیس جمهور قمارباز و تاجر مسلک آن مجبور به اصلاح محاسبات و کنارگذاشتن توهمات خود و حتی تغییر در رویه خصمانه‌اش خواهد بود. همان‌گونه که پس از دریافت سیلی موشکی با تغییر لحن و فراموشی تهدید حمله به ۵۲ سایت ایرانی، هیچ گزینه جنگی را به کار نگرفت و حتی از آن سخن هم نگفت.

با همین منطق است که رهبر حکیم انقلاب از تمامی علاقه‌مندان به ایران عزیز دعوت به مشارکت فعال در انتخابات می‌کنند، چرا که «علاج مشکل ما با دشمنان قوی پنجه و بی‌رحم این است که قوی می‌شویم. مجلس قوی از مؤلفه‌های قوی‌شدن ایران است و تشکیل مجلس قوی نیز به رأی بالای ملت وابسته است.»

حال که مشارکت پرشور مردم تضمین امنیت و اقتدار کشور به حساب می‌آید، انتظار می‌رود تمامی صاحبان تریبون هم برای ترغیب مردم در راستای تأمین و تقویت آن استفاده کرده و خدای نکرده برخی منافع و انگاره‌های حقیر سیاسی و جناحی گذرا، آنان را به وادی بی‌اعتمادسازی و مأیوس‌سازی مردم و کاهش انگیزه حضور نکشاند که در این صورت نوعی خدمت به دشمن و بی‌توجهی به عزت و منافع کشور نیز خواهد بود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار