آدم‌ربایی برای انتقام
کد خبر: 988679
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049CR
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۵
شاطر جوان وقتی فهمید شاگرد مغازه‌اش، خواهر‌زاده‌اش را مورد آزار و اذیت قرار داده است برای انتقام‌گیری از تهران به شهرستان رفت و او را ربود.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، چندی قبل پسر جوانی به نام البرز در شهرستان خلیل‌آباد کاشمر به اداره پلیس رفت و از صاحبکارش به اتهام آدم‌ربایی و ضرب و جرح شکایت کرد.

شاکی در توضیح ماجرا گفت: صاحبکارم مرد جوانی به نام الیاس است که نانوایی بزرگی در یکی از خیابان‌های غربی تهران دارد. مدتی قبل از شهرستان به تهران رفتم وبه عنوان شاگرد نانوایی در مغازه‌اش شروع به کار کردم.

چند سالی است در نانوایی او شاگردی می‌کنم و در این مدت هم مشکلی با هم نداشتیم تا اینکه خواهر‌زاده‌اش به نام حمید از شهرستان آمد و او هم شاگرد نانوای ما شد. ما هر دو در مغازه او کار می‌کردیم تا اینکه با حمید اختلاف پیدا کردیم و چند باری هم درگیر شدیم. پس از این الیاس رفتارش با من بد شد و طرفداری از خواهر‌زاده‌اش می‌کرد و به همین خاطر من از مغازه او بیرون آمدم و در نانوایی دیگری که او هم از همشهریانم است شروع به کار کردم. چند روز قبل از حادثه حمید به مغازه صاحبکارم آمد که با هم درگیر شدیم و بعد هم من از ترس اینکه دایی‌اش مرا کتک نزند، محل کارم را ترک کردم و به شهرستان آمدم تا چند روزی را پیش خانواده‌ام باشم. روز حادثه از خانه‌مان بیرون آمدم و در یکی از خیابان‌های شهر در حال قدم زدن بودم که الیاس با خودرواش راه مرا سد و تهدید کرد، سوار خودرواش شوم و من هم از ترس سوار خودرواش شدم و او هم به سمت بیرون از شهر به راه افتاد. الیاس مرا به خرابه‌های اطراف خلیل‌آباد برد و با تهدید چاقو چند ساعتی گروگان گرفت و به خاطر اینکه با خواهرزاده‌اش درگیر شده بودم به شدت کتکم زد و بعد هم رهایم کرد.

دستگیری متهم در تهران
پس از طرح این شکایت پرونده به دستور قاضی برای بررسی در اختیار تیمی از مأموران پلیس شهرستان محل حادثه قرار گرفت. بررسی‌های مأموران نشان داد الیاس چند روز قبل از تهران به شهرستان خلیل‌آباد آمده و پس از حادثه دوباره به تهران بازگشته است. بنابراین مأموران با گرفتن نیابت قضایی برای دستگیری متهم راهی تهران شدند و در نهایت اواسط هفته گذشته متهم را در نانوایی‌اش شناسایی و دستگیر کردند.

وی در بازجویی‌ها با انکار جرم آدم‌ربایی مدعی شد که شاکی زمانی که شاگرد مغازه او بوده خواهر‌زاده‌اش را مورد آزار و اذیت قرار داده و از او فیلم سیاه تهیه کرده است و به همین دلیل او هم تصمیم گرفته است تا او را تنبیه کند.
پس از این مأموران برای مشخص شدن صحت و سقم حرف‌های متهم از حمید تحقیق کردند. وی گفت: من با شاکی هیچ مشکلی نداشتم و با هم همشهری بودیم. مدتی قبل او مرا به خانه مجردی‌اش دعوت کرد تا با هم شام بخوریم و من هم قبول کردم. او برای من نوشیدنی آورد که پس از خوردن آن سرم گیج شد و بی‌هوش شدم. وقتی به هوش آمدم فهمیدم که البرز مرا مورد آزار و اذیت قرار داده و از من فیلم سیاه تهیه کرده است. او تهدید کرد اگر شکایت کنم یا موضوع را به خانواده‌ام بگویم فیلم سیاه را در فضای مجازی پخش می‌کند و آبروی مرا می‌برد. من از این موضوع خیلی عصبانی بودم و ابتدا قصد داشتم فراموش کنم، اما نشد تا اینکه به دایی‌ام موضوع حادثه را گفتم که دایی‌ام نیز عصبانی شد و تصمیم گرفت او را تنبیه کند که فهمید او به شهرستان فرار کرده‌است و پس از آن دایی‌ام به شهرستان رفت و او را کتک زد.

دستگیری شاکی
پس از این مأموران شاکی را نیز در خلیل‌آباد بازداشت کردند و به اتهام آزار و اذیت مورد بازجویی قرار دادند.

همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه صبح روز هفتم بهمن‌ماه الیاس که متهم به آدم‌ربایی است، برای بازجویی به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد.

متهم در بازجویی‌ها گفت: وقتی خواهرزاده‌ام به من گفت که شاگرد مغازه قبلی‌ام او را با نوشیدنی مسموم، بی‌هوش و به او تجاوز کرده‌است، خیلی عصبانی شدم و تصمیم گرفتم او را به شدت تنبیه کنم. پس از این به محل کارش رفتم که متوجه شدم او به شهرستان فرار کرده‌است. به همین خاطر به شهرستان رفتم و او را به بهانه‌ای سوار خودروام کردم به اطراف شهر بردم و آنجا او را تنبیه و بعد هم رهایش کردم.

از آنجایی که جرم آدم‌ربایی در شهرستان خلیل‌آباد رخ داده بود قاضی احسان زمانی، بازپرس شعبه‌ششم دادسرای امور جنایی تهران با صدور قرار عدم صلاحیت، متهم را برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران پلیس شهرستان خلیل‌آباد قرار داد که به محل دادسرای محل حادثه منتقل شود.

تحقیقات از متهمان ادامه دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار