مرگ سارق سابقه دار در تیرانداز‌ی مأمور پلیس
کد خبر: 977374
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0046G6
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۵
سارق سابقه داری داخل خودروی پراید سرقتی با شلیک مأمور پلیس به کام مرگ رفت.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، ساعت‌۱۰:۳۰ صبح روز سه‌شنبه‌۲۱ آبان‌ماه مأموران گشت پلیس‌آگاهی تهران در خیابان شکوفه حوالی عبدل‌آباد به خودروی پراید پارک شده‌ای کنار خیابان که مرد جوانی پشت فرمان آن نشسته‌بود، مشکوک شدند.

مأموران همزمان با تحت نظر گرفتن خودرو، شماره پلاک آن را از اداره‌پلیس استعلام گرفتند که مشخص شد خودروی پراید‌۱۵ آبان‌ماه امسال از رباط‌کریم سرقت شده‌است و صاحب آن، موضوع سرقت خودرواش را به مأموران پلیس اطلاع داده‌است.

مأموران پلیس وقتی خبر دار شدند، خودرو سرقتی است خودروی گشت را جلوی خودروی سرقتی پارک کردند تا مانع فرار متهم شوند و سپس یکی از مأموران پلیس برای دستگیری سارق از خودرو پیاده شد، اما راننده پراید با دیدن مأمور پلیس خودروی پراید را عقب و جلو کرد و با کوبیدن خودرو به خودروی پلیس و خودروی دیگری که عقب پارک شده‌بود، قصد داشت راهی برای فرار پیدا کند. مأمور پلیس ابتدا دستور ایست داد، اما وقتی دید متهم توجهی به دستور ایست نمی‌کند دو لاستیک خودرو را با اسلحه هدف قرار داد و پنچر کرد. در چنین شرایطی راننده خودرو باز هم خودش را تسلیم پلیس نکرد که مأمور پلیس اقدام به شلیک دوباره کرد که متهم مجروح شد. پس از آن مأموران متهم را برای درمان به بیمارستان منتقل کردند، اما سارق خودرو به گفته پزشکان بیمارستان به خاطر کمانه کردن تیر از کتفش به قلبش فوت کرد.

بررسی‌های مأموران نشان داد متهم که مرد ۲۷‌ساله‌ای است از سارقان سابقه دار است که چندین فقره سرقت کیف‌قاپی، سرقت لوازم داخل خودرو و منزل در پرونده‌اش ثبت شده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار