جوابیه برنامه سینمایی هفت به بیانیه اخیر سازمان سینمایی
کد خبر: 976140
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045wC
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳
برنامه «هفت» در پاسخ به جوابیه سازمان سینمایی در خصوص فیلم «خانه پدری» جوابیه‌ای را منتشر کرد
سرويس فرهنگ و هنر جوان آنلاين: برنامه سینمایی هفت از ابتدای فعالیت و در دوره‌های مختلف به دنبال احقاق حقوق هنرمندان و سینماگران و شفاف سازی در حوزه سینما بوده و هست و همیشه تلاش کرده جانب عدالت را پیش گیرد.

سازمان سینمایی در پی برگزاری میزگرد‌های برنامه هفت در مورد اکران و لغو اکران فیلم خانه پدری با انتشار بیانیه‌ای ضمن ادعای غیر واقعی بودن صحبت‌های میهمانان و کارشناسان در دو قسمت اخیر برنامه، موضع و سیاست سازمان در مورد نحوه اکران فیلم سینمایی خانه پدری را اعلام نموده است.
حال آنکه تمام صحبت‌های انجام شده با حضور کارشناسان در برنامه هفت طبق مستندات بوده و بعد از برنامه هم طی اخبار منتشر شده در رسانه‌ها مشخص شد، اکران خانه پدری با دستور مستقیم جناب دکتر انتظامی رئیس محترم سازمان سینمایی بوده است. این موضوع دلیلی بر واقعی بودن صحبت‌هایی است که در برنامه هفت مطرح شد و نادرست نبوده است.

از آنجا که جناب دکتر انتظامی از ابتدای حضور خود در سازمان سینمایی با شعار شفافیت و شفاف سازی در تمام امور حرکت کرده اند، پس چه پسندیده است که برای این شفافیت‌ها بدون احتیاج به انتشار بیانیه در برنامه رسمی به صورت زنده حاضر شده به بیان تمام‌نکات بپردازند. همچنین همانطور که تا کنون نیز برنامه هفت خواستار و پذیرای حضور مدیران سازمان سینمائی به جهت طرح مواضع، ارائه گزارش عملکرد و شفاف سازی آن بوده، باز هم از این طریق اعلام می‌شود که پذیرای حضور مدیران سازمان سینمائی در همه حوزه‌های تخصصی و از جمله ابهامات اخیر بوجود آمده می‌باشیم.

به امید روزی که تمام نهاد‌ها و ارکان فرهنگی در کنار هم نه در مقابل هم، در راستای اعتلای فرهنگ و هنر کشورمان بدون وجود هیچ مشکلی ثابت قدم و استوار باشند تا فرهنگ و هنر این مرز و بوم درخشان‌تر از همیشه در جهان بدرخشد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار