در تلویزیون خبری از پول‌های میلیاردی نیست
کد خبر: 968812
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004420
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۰
داریوش ارجمند:
داریوش ارجمند نسبت به تحریف سخنانش درباره وجود پول‌های مشکوک در تلویزیون واکنش نشان داد و گفت: من کی گفتم تلویزیون پول کثیف دارد که برخی تیترش کردند؟ وارونه منعکس کردن مصاحبه من غرض‌ورزی است.
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: به گزارش «جوان» به نقل از روابط عمومی معاونت سیما، داریوش ارجمند بازیگر پیشکسوت تلویزیون با بیان اینکه تلویزیون را خانه و ولی‌نعمت خود می‌داند، گفت: من سال‌هاست با تلویزیون همکاری می‌کنم و بیش از ۵۰ هزار پلان برای تلویزیون بازی کرده‌ام و دلیل حضورم در تلویزیون مخاطب گسترده این رسانه و مردمی بودن آن است.

داریوش ارجمند با اشاره به اینکه با سابقه زیادش در تلویزیون می‌داند که پول‌های کلان جایی در برنامه‌سازی‌ها و سریال‌های تلویزیونی ندارد، گفت: تهیه‌کننده‌ای با بودجه دولت سریالی می‌سازد که منفعت مالی ندارد، به آن پول اضافه نمی‌شود و فروشی وجود ندارد.

بازیگر نقش مالک اشتر با اشاره به مصاحبه‌ای که دیروز از او در یکی از خبرگزاری‌ها منتشر شده بود که به نقل از وی تلویزیون را مسئول جلوگیری از جا به جا کردن پول‌های کلان در تولید فیلم و سریال‌ها معرفی کرده بود، گفت: حرف‌های من در آن مصاحبه هیچ ارتباطی به تلویزیون ندارد و نمی‌دانم غرض خبرنگار از انتشار این مطلب چیست.

ارجمند با بیان اینکه انتشار این مطلب غلط خبرنگاری نیست، گفت: یا خبرنگار حرف‌های مرا خوب نشنیده یا غرض‌ورزی در کارش بوده است.

این بازیگر که به زودی دو سریال «مرضیه» و «ستایش ۳» از وی در تلویزیون پخش می‌شود، گفت: اشاره من در آن مصاحبه به پول‌های میلیاردی و بی‌پشتوانه‌ای است که بدون نظارت در شبکه نمایش خانگی دست به دست می‌شود و کارگردانی در یکی از برنامه‌های سینمایی به راحتی می‌گوید، من فیلمم را می‌سازم و کاری ندارم پولش از کجا آمده است. تهیه‌کننده‌ای که فسادش در دادگاه علنی اثبات و مشخص می‌شود فقط ۳ میلیارد تومان پول بابت خرید خودرو برای منشی‌اش هزینه کرده است و بریز و بپاشی در پشت صحنه ساخت سریال نمایش خانگی‌اش بوده که شنیدنی است.

ارجمند در ادامه گفت: هنرپیشه‌ای در یک سریال نمایش خانگی میلیاردی دستمزد می‌گیرد، اما در تلویزیون از این خبر‌ها نیست.

داریوش ارجمند گفت: منظور من این نبود که تلویزیون این پول‌ها را می‌دهد! یا اینکه این پول‌های کثیف در تلویزیون دست به دست می‌شود. حرف‌های مرا وارونه جلوه داده‌اند و کاری که با مصاحبه من کرده‌اند خبرنگاری نیست.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار