90 درصد طرح‌های اقتصاد مقاومتی اجرا شده است
کد خبر: 968152
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043rM
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل:
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: در راستای اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در استان به شرایط مطلوبی دست یافته‌ایم که توانسته‌ایم 90 درصد آنان را به مرحله اجرایی درآوریم.

fه گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، داود شایقی در جلسه اقتصاد مقاومتی خلخال اظهار داشت: دستیابی به اهداف مورد نظر در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و نیز عمل به منویات مقام معظم رهبری به عنوان یک اولویت اساسی مبنای کار است.

وی با اشاره به این که افزایش اشتغال‌زایی در استان اردبیل با اولویت در دستور کار قرار گرفته است بیان کرد: در حال حاضر توانسته‌ایم 90 درصد آنان را به مرحله اجرایی درآوریم درصدد هستیم به ۱۰۰ درصد مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی جامه عمل بپوشانیم که این مهم به مرحله عملیاتی رسیده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل تصریح کرد: در راستای اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در استان به شرایط مطلوبی دست یافته‌ایم و در شهرستان خلخال نیز در این زمینه موفق عمل کرده‌ایم که درصدد هستیم به 100 درصد مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی جامه عمل بپوشانیم که این مهم به مرحله عملیاتی رسیده است.

شایقی اظهار کرد: به جد پیگیر واگذاری پروژه‌های نیمه‌تمام به بخش خصوصی هستیم که در این زمینه انتظار می‌رود با همکاری مسئولان و دستگاه‌های مربوطه و نیز بانک‌های عامل به اهداف مورد نظر جامه عمل پوشانده و در اتمام پروژه‌ها به سرعت قابل قبولی دست یابیم.

وی تصریح کرد: بهره‌گیری از ظرفیت‌های متخصصان کاربلد و بومی با هدف رونق اشتغال و اقتصاد استان نیز از مواردی است که در تلاش هستیم با حمایت از صاحبان واحدهای تولیدی راکد و نیمه‌راکد و تزریق تسهیلات سرمایه در گردش یه پروژه‌ها در این زمینه نیز موفق عمل کنیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار