تحویل معوقات ۲ خودروساز بزرگ تا پایان ۹۸
کد خبر: 967391
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043f5
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۵
وزیر صمت با اشاره به شش پرونده تعزیراتی خودروسازان و پیگیری از سازمان حمایت برای اجرای تعهدات آن‌ها گفت: «طبق برنامه مکتوب دو خودروساز بزرگ کشور تا پایان سال ۹۸ تعهدات خود را به‌روز خواهند رساند.»
سرويس اقتصادی جوان آنلاين: وزیر صمت با اشاره به شش پرونده تعزیراتی خودروسازان و پیگیری از سازمان حمایت برای اجرای تعهدات آن‌ها گفت: «طبق برنامه مکتوب دو خودروساز بزرگ کشور تا پایان سال ۹۸ تعهدات خود را به‌روز خواهند رساند.»
رضا رحمانی در گفت‌وگوی تلویزیونی به برخی از دغدغه‌های مردم درباره مشکلات تولید و توزیع اقلام مورد نیاز آن‌ها و راه‌حل‌های پیش‌بینی شده پاسخ داد و افزود: برای اینکه بتوان از افزایش قیمت‌ها و نوسانات افزایش قیمت‌های مایحتاج مردم جلوگیری کرد راهبرد افزایش تولید و کنترل بازار را در پیش گرفته‌ایم.

وی ساخت داخل و حمایت از تولید داخل را سیاست راهبردی وزارت صمت اعلام کرد و راه چاره برطرف کردن مشکلات اقتصادی را افزایش تولید دانست.
وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره قیمت و زمان تحویل خودرو به چند برابر شدن تولید خودرو اشاره کرد و گفت: برای سرو سامان دادن به وضعیت بازار خودرو تولید در اسفند نسبت به آبان گذشته ۱۵۴ درصد افزایش یافته است.
وی با بیان اینکه دو خودرو ساز کشور طبق قانون ۲۰ درصد مجوز فروش فوری دارند، گفت: طبق برنامه مکتوب این دو خودروساز تا پایان سال ۹۸ تعهدات خود را به‌روز خواهند رساند. بعد از اعمال تحریم‌ها، در تولید برخی از خودرو‌ها با مشکل روبه‌رو شدیم که برای حل مشکل ثبت‌نام‌کنندگان سه راه‌حل ارائه کردیم. رحمانی با اشاره به اینکه تولید خودرو حدود سه برابر شده است، گفت: برخی مواقع خودرو متناسب نداریم که ناچاریم با مشتری مصالحه کنیم و زمانی که امکان تولید خودرو وجود نداشته باشد با جایگزین کردن نوع خودرو رضایت مشتری را جلب کنیم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به شش پرونده تعزیراتی خودروسازان و پیگیری از سازمان حمایت برای اجرای تعهدات خود گفت: کسانی که از اسفند گذشته هنوز خودرو خود مانند «کوئیک» را تحویل نگرفته‌اند، پیگیری می‌کنیم.
وزیر صمت تولید خودرو‌های خارجی و تأمین قطعات آن‌ها را مشکل ارزیابی کرد و گفت: با کنترل بازار و افزایش تولید صنعت خودرو نونوار می‌شود. تا چند ماه قبل نه تولید بود و نه امیدی به تحویل خودرو، اما خود ما در اصلاح وضعیت کنترل گرانی خودرو جدی هستیم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار