افتتاح نمایشگاه کتاب‌های مرکز اسناد به مناسبت هفته دفاع مقدس
کد خبر: 927094
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003tB8
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۶
انتشار کتاب از یک‌سو و توزیع آن از سوی دیگر همواره یکی از چالش‌های اهل فرهنگ و قلم بوده است و در این راستا انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات مقدس کوشیده است تا منابع عظیم خود را در اختیار جمع کثیری از پژوهشگران، خوانندگان و علاقه‌مندان به مسائل جنگ و دفاع مقدس قرار دهد.

مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس علاوه بر پژوهش و تحقیق در حوزه جنگ هشت ساله بر اساس اسنادی که در دست دارد، موفق شده است با انتشار کتاب‌های متنوع، طیف بزرگی از پژوهشگران و علاقه‌مندان در این حوزه را جذب و منابع موردنیاز آن‌ها را تأمین نماید.


راه‌اندازی نمایندگی فروش کتب مرکز اسناد در شهرهای رشت و قم
تا اوایل سال 97 مرکز اسناد، علاوه بر تهران در خرمشهر نیز دارای نمایشگاه و فروشگاه دائمی بود، ولیکن باهمت واحد توزیع و به‌منظور سهل‌الوصول بودن تهیه کتاب‌های این مرکز، فعالیت‌هایی صورت گرفته است که ازجمله آن‌ها می‌توان به راه‌اندازی نمایندگی فروش کتب مرکز اسناد در شهرهای رشت و قم به ترتیب به آدرس رشت، خیابان امام خمینی، چهارراه میکائیل، جنب آزمایشگاه رازی و قم، خیابان معلم، مجتمع ناشران، طبقه اول، واحد 131 اشاره کرد.


عرضه کتب مرکز اسناد دو فروشگاه سوره مهر و کیهان
همچنین در سطح شهر تهران علاوه بر فروشگاه دائمی مرکز، دو فروشگاه بزرگ سوره مهر و فروشگاه کیهان کتاب‌های مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس را به علاقه‌مندان عرضه می‌نمایند.


افتتاح نمایشگاه کتاب‌های مرکز اسناد به مناسبت هفته دفاع مقدس
حضور مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در غرفه مستقل در نمایشگاه استانی اردبیل از 1 الی 6 مهر 97 واقع در ضلع جنوب دریاچه شورابیل، محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اردبیل، در اختیار قرار دادن برخی از آثار ازجمله روزشمارهای مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس به نهاد کتابخانه‌های عمومی و افتتاح نمایشگاه کتاب‌های مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس به مناسبت هفته دفاع مقدس در دبیرستان دخترانه فرزانگان 6 واقع در کوی دانشگاه، از دیگر فعالیت‌های مدیریت توزیع و فروش آثار مرکز می‌باشد.


برپایی نمایشگاه در سوریه، آلمان و مسکو
قابل ذکر است که مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس با همکاری سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس توانست کتب زیر را در نمایشگاه‌های کتاب سوریه، آلمان و مسکو به نمایش گذارد. این آثار عبارت‌اند از: جنگ بازیابی ثبات به زبان های عربی، انگلیسی؛ تنبیه متجاوز به زبان های عربی، انگلیسی و فرانسوی؛ اجتناب‌ناپذیری به زبان های عربی، انگلیسی و فرانسوی؛ اطلس جنگ ایران و عراق به زبان عربی، ایران و قطعنامه 598، آغاز تا پایان و خرمشهر در جنگ طولانی.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار